2703
2553
عنوان

کسی بیداره ؟خیلی دلم پره

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 48 پست

میدونین چیه من به لطف خدا یه پسر دارم.ماشاءالله خیلی اذیت میکنه.خواهرشوهرم میگه مقصر منو شوهرم هستیم.چون تو بارداری شوهرم کلی پسته و بادام و اینجور چیزا واسم میگرفته بیش فعال شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونین چیه من به لطف خدا یه پسر دارم.ماشاءالله خیلی اذیت میکنه.خواهرشوهرم میگه مقصر منو شوهرم هستیم ...

واااا  ربط نداره

بيش فعالي به اين چيزا

ولي اگه شك داري ببرش دكتر

امار كودكان بيش فعال خيلي زياد شده

منم بيرون بردم تست كلاس اول مسول تست گفت ، امار وحشتناك بالاس

علتشم احتمالا جز ارث تلوزيون و بازي كامپيوتري 

ولي دليل اصليش نا معلومه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2456
میگه نباید قرص آهن میخوردی.ولی بچه ها من با تجویز پزشکم میخوردم.چون تا مرز مینور رفتم. بهش گفتم خدا ...

من وقتي راجب بچم نظر ميدن پا ميشم ميرم

يا سرخودمو گرم ميكنم

انگار با ديوارن

يا ميگم انشالله بچه هاي شما رو هم ميبينيم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

مثلا من این همه به دردشون خوردم.امروز خواستم برم خونه تمیز کنم واسه اسباب کشی تازه از خواب بیدار شد گفت من میوه میخوام خدا شاهده رفتم سوپری با پسرم خریدم اومدم.

شب بعد نماز با مادرشوهرم رفتیم خرید پلاستیکای سنگینو میاوردم داخل اون خواهرشوی کوچیکه اصلا توجهی نمی کرد .تا اومدم داخل وسطیه گفت میری وسایلات برداری من یکی از وسایلام جلو هست می شکنه .یه وقت تو جیغ بزنی پسرت اذیت کنه. و خیلی خیلی خییییلی حرفای دیگه

2714
بنظر خودم بچم چندگانه تربیت شده.چیکار کنم

هیچی باعشق برو وسایلت بچین حرفاش به یه ورتم نباشه خیلی حرف زد بگو تو حامله شدی قرص آهن نخور عزیزم

باز دیدی خیلی حرف میزنه بگو بتوچه مگه من از تو نظر میخوام همه جا دخالت میکنی😎🤣

ماه آخربارداری کمتر قرص آهن بخورید مثلا چندرور یکی ،باعث بیش فعالی میشه دکترا گفتن بجاش غذاهای آهن دار بخورید،بعدش بچه کلا شیطون ماشالله من یکی دارم ۲ماه رفته تو ۵ کلا کر شده اصلا حرف ما رو گوش نمیده یعنی از قبل شیطون تر شده ولی میدونم بیش فعال نیست

2706