2410
2553
عنوان

کسی بیداره ؟خیلی دلم پره

501 بازدید | 48 پست

خواهرشوهرم بعضی اوقات مثل فرشته هاست که دوست دارم دورش بگردم ولی بعضی اوقات ازش متنفررررررر میشم.با متلک هاش.با ایراد گرفتناش خواهر مادر اعصابمو آورده جلو چشمام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

من دوتا خارشوهر دارم دختر خالم هستن اولیش خانومه واقعا ماهه ولی دومی گاهی فضولی میکنه اخه چون تو خوانوادش مصلا حکم ریس و داره خخخخ

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  

وقتی که خوبه مث فرشته ها بهش بگو تو که انقدر خوبی بهت نمیاد گاهی زبونت تلخ و دل شکن بشه.انقد دوستت دارم وقتی انقد مهربون وخوبی.

همه آدما نقاط سفید و سیاه دارن,باید سعی کنیم همدیگر با عیبها دوس,داشته باشیم سخته میدونم

خدایا چنان کن سرانجام کار      تو خشنود باشی و مارستگار💖

بچه ها من قراره به لطف خدا بعد چهار سال و نیم مستقل بشبم.ولی کسی نیست کمکم کنه.مامانم یه شهر دیگه.شوهرم سرکار.مادر شوهرم مریضه و یکی از خواهرشوهرام عمل کرده.منم قرار بود برم محل کار شوهرم ولی مادرشوهرم بخاطر اینکه یکی از دختراش عمل کرده و اون یکی هم دانشگاه داره گفت پیشش بمونم.البته منم تقریبا همینو میخواستم.ولی الآن مثل ... پشیمونم

من دوتا خارشوهر دارم دختر خالم هستن اولیش خانومه واقعا ماهه ولی دومی گاهی فضولی میکنه اخه چون تو خوا ...

دقیقا ماهم فامیلیم.و خواهرشوهر دومی منم رییس بازی زیاااااد درمیاره

باور کن این حرفو خودم بارها به خودم و دوستام میزنم.ولی صبرم حدی داره

ميدوني بنظرم ادم بعد ازدواجش نبايد خيلي به ادما ي جز شوهرش و بچه هاش نزديك بشه

نبايد محبت داشته باشه

نبايد خيلي رو بده

نبايد خيلي كمك كنه

چون انجام اين كارا توقع ايجاد ميكنه در ادم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706