1265
1273
عنوان

کسی بیداره ؟خیلی دلم پره

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 48 پست

مثلا من این همه به دردشون خوردم.امروز خواستم برم خونه تمیز کنم واسه اسباب کشی تازه از خواب بیدار شد گفت من میوه میخوام خدا شاهده رفتم سوپری با پسرم خریدم اومدم.

شب بعد نماز با مادرشوهرم رفتیم خرید پلاستیکای سنگینو میاوردم داخل اون خواهرشوی کوچیکه اصلا توجهی نمی کرد .تا اومدم داخل وسطیه گفت میری وسایلات برداری من یکی از وسایلام جلو هست می شکنه .یه وقت تو جیغ بزنی پسرت اذیت کنه. و خیلی خیلی خییییلی حرفای دیگه

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1279
بنظر خودم بچم چندگانه تربیت شده.چیکار کنم

هیچی باعشق برو وسایلت بچین حرفاش به یه ورتم نباشه خیلی حرف زد بگو تو حامله شدی قرص آهن نخور عزیزم

باز دیدی خیلی حرف میزنه بگو بتوچه مگه من از تو نظر میخوام همه جا دخالت میکنی😎🤣

ماه آخربارداری کمتر قرص آهن بخورید مثلا چندرور یکی ،باعث بیش فعالی میشه دکترا گفتن بجاش غذاهای آهن دار بخورید،بعدش بچه کلا شیطون ماشالله من یکی دارم ۲ماه رفته تو ۵ کلا کر شده اصلا حرف ما رو گوش نمیده یعنی از قبل شیطون تر شده ولی میدونم بیش فعال نیست

1323

من یه خواهر شوهر ۱۶ ساله دارم ۴ تا عروس ایم هممونو چزونده این وروجک،  بخاطر خانواده شوهرم کسی جرات نداره بهش بگه بالا چشت ابرو ۳روز میره گریه زاری،فکرنکنم تا قیامت این رابطه عروس ومادروخواهرشوهر درست بشه پس بهتره فقط تا میتونیم دور باشیم ورابطه های کم تواون  دیدار کمم فقط احترام باشه میشی عروس خوبه😎😎 

1264

تازه زایمان کرده بودم چون خواهرشوهرکوچیکه ناگت دوست داره واسش خریده بود مادر شوهرم.بعد من ضعف کرده بودم چندتا برام سرخ کردن خوردم.

فکر میکنین اون یکی چی گفت ماماااان باید دوتا بسته میخریدی چون واسه آبجی بمونه.یعنی دوست داشتم همون ظرف رو بزنم به دیوار.ولی من اصلا همچین حرفی نمیزنم.حتی بیشتر از خانواده خودم احترامشونو دارم

من یه خواهر شوهر ۱۶ ساله دارم ۴ تا عروس ایم هممونو چزونده این وروجک،  بخاطر خانواده شوهرم کسی ج ...

شوهرم تک پسره اصلا حاضر نمیشد مستقل شه.چه برسه دور شه .خواهر 

بچه ها من 21،سالمه خیلی دیر به دیر خونوادمو میبینم.از برج8 دیگه خانوادمو ندیدم.

بعد اونا یه دو سه ماهی بود باباشون رو ندیده بودن.همش استوری دلتنگیم فلان بعد

به من میگفت سعی کن  خیلی الکی گریه نکنی.😑

شوهرم تک پسره اصلا حاضر نمیشد مستقل شه.چه برسه دور شه .خواهر

پس مجبوری بسازی مثل من فقط بریزی توخودت ،وسرشوهر وبچه ات خالی کنی ، ببین من خونم روبه رو خونه پدر شوهرمه هروقت برم ببینم رفتارشون یجوری پا میشم بی صدا  میام خونه خودم یه چندروزی دورورشون نمیرم خودشون میان طوری که تاحالا شکر خدا جروبحثی بینمون نبوده بااینکه رفتارای بدی هم دیدم ولی چون  چشم تو چشمیم همیشه حرفمو میخورم تا قهری پیش نیاد

1290