1265
1273
عنوان

کسی بیداره ؟خیلی دلم پره

462 بازدید | 48 پست

خواهرشوهرم بعضی اوقات مثل فرشته هاست که دوست دارم دورش بگردم ولی بعضی اوقات ازش متنفررررررر میشم.با متلک هاش.با ایراد گرفتناش خواهر مادر اعصابمو آورده جلو چشمام.

با مشخصات یه پرستار خوب آشنا بشید 

مارو دنبال کنید

1291
1320

وقتی که خوبه مث فرشته ها بهش بگو تو که انقدر خوبی بهت نمیاد گاهی زبونت تلخ و دل شکن بشه.انقد دوستت دارم وقتی انقد مهربون وخوبی.

همه آدما نقاط سفید و سیاه دارن,باید سعی کنیم همدیگر با عیبها دوس,داشته باشیم سخته میدونم

چاپلین:من درشعبده بازی,روی طناب راه رفته ام,میدانم چقدراینکاردشواراست,امابه جرات به تومیگوییم که آدم بودن وروی زمین راه رفتن ازاین هم سختتراست.❣

بچه ها من قراره به لطف خدا بعد چهار سال و نیم مستقل بشبم.ولی کسی نیست کمکم کنه.مامانم یه شهر دیگه.شوهرم سرکار.مادر شوهرم مریضه و یکی از خواهرشوهرام عمل کرده.منم قرار بود برم محل کار شوهرم ولی مادرشوهرم بخاطر اینکه یکی از دختراش عمل کرده و اون یکی هم دانشگاه داره گفت پیشش بمونم.البته منم تقریبا همینو میخواستم.ولی الآن مثل ... پشیمونم

من دوتا خارشوهر دارم دختر خالم هستن اولیش خانومه واقعا ماهه ولی دومی گاهی فضولی میکنه اخه چون تو خوا ...

دقیقا ماهم فامیلیم.و خواهرشوهر دومی منم رییس بازی زیاااااد درمیاره

باور کن این حرفو خودم بارها به خودم و دوستام میزنم.ولی صبرم حدی داره

ميدوني بنظرم ادم بعد ازدواجش نبايد خيلي به ادما ي جز شوهرش و بچه هاش نزديك بشه

نبايد محبت داشته باشه

نبايد خيلي رو بده

نبايد خيلي كمك كنه

چون انجام اين كارا توقع ايجاد ميكنه در ادم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
1288

میدونین چیه من به لطف خدا یه پسر دارم.ماشاءالله خیلی اذیت میکنه.خواهرشوهرم میگه مقصر منو شوهرم هستیم.چون تو بارداری شوهرم کلی پسته و بادام و اینجور چیزا واسم میگرفته بیش فعال شده

میدونین چیه من به لطف خدا یه پسر دارم.ماشاءالله خیلی اذیت میکنه.خواهرشوهرم میگه مقصر منو شوهرم هستیم ...

واااا  ربط نداره

بيش فعالي به اين چيزا

ولي اگه شك داري ببرش دكتر

امار كودكان بيش فعال خيلي زياد شده

منم بيرون بردم تست كلاس اول مسول تست گفت ، امار وحشتناك بالاس

علتشم احتمالا جز ارث تلوزيون و بازي كامپيوتري 

ولي دليل اصليش نا معلومه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
میگه نباید قرص آهن میخوردی.ولی بچه ها من با تجویز پزشکم میخوردم.چون تا مرز مینور رفتم. بهش گفتم خدا ...

من وقتي راجب بچم نظر ميدن پا ميشم ميرم

يا سرخودمو گرم ميكنم

انگار با ديوارن

يا ميگم انشالله بچه هاي شما رو هم ميبينيم

1280