2726
عنوان

بیاید جوک بازی یکم شادشیم اولین جوکم خودم مبگم

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هههههی مگه داره چی نگا مبکنه تو اون گوشی

خدایاراضیم به رضای تو ،خدایاشکرت بخاطراینکه این همه خوشبختم وشکرت بخاطرآینده ی زیبایی که پیش روم قراردادی شکرت بخاطرسرنوشت قشنگی که برام مقدر کردی بی نهایت شکرت (دوستت دارم خالق من)

ﺩﯾﺸﺐ ﻣﻮﻗﻊ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﮔﻔﺘﻢ :

ﺑﮕﯿﺮ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻫﺮ ﺁﻧﭽﻪ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ ..

.

.

ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﻧﺪﺍ ﺁﻣﺪ :

ﮔﻮﺷﯿﺘﻮ ﺑﺪﻩ ..😳😳

.

.

ﻣﻨﻢ ﺳﺮﯾﻊ ﺭﻓﺘﻢ ﺯﯾﺮ پتو ﺧور و پوف ﮐﺮﺩﻡ…😁

...

ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻧﺪﺍ ﺁﻣﺪ :

ﺩﯾﮕﻪ ﺯﺭ ﻧﺰﻧﯿﺎ …!!!😐

...

ﮔﻔﺘﻢ : ﭼﺸﻢ🙊😂😂

2728
ﺩﯾﺸﺐ ﻣﻮﻗﻊ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﮔﻔﺘﻢ : ﺑﮕﯿﺮ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻫﺮ ﺁﻧﭽﻪ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﻦ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ .. . . ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﻧﺪﺍ ﺁﻣﺪ : ﮔ ...

واااای خدا ترکیدما

خدایاراضیم به رضای تو ،خدایاشکرت بخاطراینکه این همه خوشبختم وشکرت بخاطرآینده ی زیبایی که پیش روم قراردادی شکرت بخاطرسرنوشت قشنگی که برام مقدر کردی بی نهایت شکرت (دوستت دارم خالق من)

به یارو مبگن با بالش جملهوبساز  میگ به پرنده دیدم با دمپایی زدم به بالش  مبگن ای بابا اون بالش نه که  مبگه آهان خوب با دمپایی زدم به اونی بکی بالش

زن و مردی واسه طلاق رفتند به دادگاه.

قاضی گفت شما سه تا بچه دارید... چجوری میخواید بین خودتوون تقسیمش کنید؟

زن و مرد بعد از یه مکالمه و جر و بحث طولانی رو به قاضی گفتند:

باشه آقای قاضی ما سال دیگه با یک بچه بیشتر میایم 😄

صبر کنید... داستان هنوز تموم نشده!

۹ ماه بعد...

اونا دوقولو به دنیا آوردن 😂😂😂😂😂😂

زن و مردی واسه طلاق رفتند به دادگاه. قاضی گفت شما سه تا بچه دارید... چجوری میخواید بین خودتوون تقسی ...

واااای بیچاره ها

یه دختره ددوست پسرش باهاش قهر مبکنه دختره مبخواد نازه پسررو بکشه میگه عشقه من کیه نفس من کیه خوسگل من کیه؟ احسان علیخانی من کیه؟