2726

استاد داست فلسفه واژه ی خر رو توضیح میداد سرکلاس مبگفت خر ینی بزرگ ارجمند مثل خرپول خرشانس خرخون پس بچها شما همه خرید؟ منم رو کردم به استاد گفتم استادشکسته نفسی میکنید چشاتون خر میبینه

خری از خودتونه  خودتون ازهمه خر ترید  ،اگ یه خر تو این کلاس باشه اونم شمایید

شمام اگه جوک یا مطلب طنز دارید بگید دلمون واشه یکم دورهم

خدایاراضیم به رضای تو ،خدایاشکرت بخاطراینکه این همه خوشبختم وشکرت بخاطرآینده ی زیبایی که پیش روم قراردادی شکرت بخاطرسرنوشت قشنگی که برام مقدر کردی بی نهایت شکرت (دوستت دارم خالق من)
😂😂😂😂😂😂

ای جون عزیزم بخند

خدایاراضیم به رضای تو ،خدایاشکرت بخاطراینکه این همه خوشبختم وشکرت بخاطرآینده ی زیبایی که پیش روم قراردادی شکرت بخاطرسرنوشت قشنگی که برام مقدر کردی بی نهایت شکرت (دوستت دارم خالق من)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

‏ﺁﺧﻮﻧﺪه ﻣﻴﮕﻔﺖ ﺭﺍﺑﻄﻪ‌ای ﻛﻪ ﺗﻮ ﺧﻴﺎﺑﻮﻥ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﺸﻪ ﺗﻮ ﺧﻴﺎﺑﻮﻥ ﻫﻢ ﺗﻤﻮﻡ ﻣﻴﺸﻪ،

ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪ‌ای ﻛﻪ ﺗﻮ ﻣﺤﻀﺮ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﺸﻪ ﺗﻮ ﻣﺤﻀﺮ ﺗﻤﻮﻡ ﻧﻤﻴﺸﻪ❗️😅😁🤣

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

دقت کردین دلمه چقدر خوشمزه تر از کوفته ست؟ موادشون هم یکین!

خوشمزگی دلمه از پوشش اوست!

خواهرم دلمه باش نه کوفته...

نخند حجابتو رعایت کن😂

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

آدمای موفق همیشه میگن: 

ما با دعای پدر مادرمون به اینجا رسیدیم...

انگار مثلاً پدر مادره ما دعا کردن ما بِگـــــا بریم 😑😂 واللللا

خوب اوناییک جوک یادشون نمیاد میتون به مطلب طنز تعریف کنن

ای جون عزیزم بخند

😍😍

2706