2726
عنوان

ميشه اين ماه منم عكس بي بي چك مثبت بزارم؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 29 پست
منکه امیدی ندارم 😔..ولی خدا کنه باهم نتیجه بگیریم 😗😗😗

خوشگله عرق رازيانه جواب نداد؟؟؟

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏

[QUOTE=94987296]الناز چند وقت اقدامي؟ باورت ميشه تو اين ٨ ماه حتي يك بارم از خدا نخواستم 😢همش گفتم صلاح هست بده چهار ساله...این ماه بار سوم آی یو آی کردم

فقط راضی ام به رضای خدا 

میگم خدایا بهم بچه بدی تا آخر عمرم شکر میکنم ندی دو برابر بیشتر شکر میکنم که صلاحمو دیدی و ندادی..

ولی این ماه التماس خدا رو کردم که اگه صلاحه بدی 🤲🤲🤲

خدایا راضی ام به رضای تو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=94987296]الناز چند وقت اقدامي؟ باورت ميشه تو اين ٨ ماه حتي يك بارم از خدا نخواستم 😢همش گفتم ...

ميده بايد بده ديگه 

خودش گفته از من بخواه ما هم مي خواهيم😢

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏
ميده بايد بده ديگه  خودش گفته از من بخواه ما هم مي خواهيم😢

آره ولی باید در کار نیست عشقش بکشه میده عشقش نکشه هم خودتو بکشی نمیده اینو تجربه کردم...اگه نده حکمت داره.منکه در برابر خواست خدا تسلیمم...ولی تا همیشه صداش میکنم...

باز میشه این در.........................  صبح میشه این شب

خدایا راضی ام به رضای تو
2728
آره ولی باید در کار نیست عشقش بکشه میده عشقش نکشه هم خودتو بکشی نمیده اینو تجربه کردم...اگه نده حکمت ...

كي تاريخ پريته؟

۱۸ تیر

اگه يادت موند منو بي خبر نزاري 

انشالله خوش خبر بيايي

منم از ٢١ تا ٢٣ تير

دعات میکنم گلم چشام پر اشکه  چشم یادم باشه میگم بهت حتما 😘😘😘

مرسي خانمي

😍

ان شالله که مثبت میشه

هم مال من هم مال تو

من یه ساله اقدامیم خیلیم دعا کردم این ماه امیدوارم 

خدایا نی نی سالم و صالح بهمون ببخش

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘

انشاءالله که میشه . دوستان لطفا برای باردار شدن منم دعا کنید . ۱۷ تیر تاریخ پریودمه. انشاءالله هیچ کدوممون پریود نشیم این ماه و بی بی مون مثبت باشه.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
انشاءالله که میشه . دوستان لطفا برای باردار شدن منم دعا کنید . ۱۷ تیر تاریخ پریودمه. انشاءالله هیچ ک ...

انشالله عزيزم 

من ٢٣ تير تاريخ پريمه

انشالله عزيزم  من ٢٣ تير تاريخ پريمه

خیلی ممنون عزیزم انشاءالله که بارداری.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
انشالله واسه شما زودتر مثبت بشه عزيزم

سلام دوست عزیز

طب اسلامی داروی باه زنان داره که از ۷ پری تا ۱۴ می خوری و آمدگی رحم که قبل از اقدام یعنی ۱۴ می جوشونی و نیم ساعت توش میشینی

برای همسر هم داروی کور طرفیل و کاسنی داره که از ۷ پری خانم تا ۱۴ باید مصرف بشه

دوستم با اینکه مشکل داشتن خودش و همسرش تو همون ماه اول باردار شدن شما هم با اعتقاد عمل کن ان شاگ الله جواب می گیری

توی سایت تبریزیان توی گوگل سرچ کن نماینده طب اسلامی شهرتون رو پیدا کن و مراجعه کن ان شاء الله موفق باشی

2706