2726
عنوان

موهام آسیب دیده.خواهش میکنم نظر بدید.بوتاکس یا کراتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4675 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همونجوری که من‌ میگم صاف و براق و یکدست شده؟ ریزش ندارید بعد از کراتین؟

من کاملا راضیم بله صاف و براق شده اما نیاز به مراقبت داره مثلا فقط باید با کلیپس بسته بشه حتما از شامپو و ماسک مخصوص استفاده بشه

❤خدایا شکرت❤
2728
بعد از کراتین اگر رنگ کنم دوباره اثرش از بین نمیره؟

اگر خیلی کراتین خوب باشه و رنگ بدون امونیاک مثل مارک فیتو و اسکرین بزنید کمتر اسیب میزنه بهش ولی خوب بخاطر اکسیدان که فولیکول مو ها رو باز میکنه کراتین مو رو برمیداره تا حدودی

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
نمیدونید بوتاکس مو چیه؟ الوپلاکس چیه؟ اگه اسمش اشتباه نگفته باشم

بوتاکس والا خودم زدم شما بگو یه درصد تاثیر دریغ ولی کراتین ۶۰ درصد افی و احیا داشت برای موهام که تو رنگ و دکو سوخته بود 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
پس اول رنگ رو میزنم.بعد میرم کراتین مشکلی نداره اینجوری؟

نه بهتره ولی کراتین یکی دو درجه رنگ موها رو روشنتر میکنه اونم در نظر بگیر برای انتخاب رنگ مو