1265
1292
عنوان

عذاب وجدان شدید دارم کمکم کنید

593 بازدید | 98 پست

سلام دوستانم...من نزدیکای 21 سالمه سال سومیه میخوام کنکور بدم خانوادم فوق العادا حامی و مهربون و منطقی و درسخون و مثبت اما من تک دختر و اخرین بچه و کنکوریم که متاسفانه بخاطر بی تجربگی و درگیر مسائل عشقی و خیانت جو دوستام و همش گردش و اینا وقتی رسیدم پیش و به مرحله کنکور هیچی سرم نمیشد ولی درسم خوب بود و افسردگی گرفنم و بعدم دوتا رابطه ناموفق که از روی خامی و زیر 20 سالگی بودن و کنکورهارو بخاطز همین خراب کردم پارسال گفنم حالم بد شد نتونستم امسال ازمون ثبت نامم کردن منم بخاطر افسردگی نخوندم افسردگیمم بخاطر سرزنش ازشون پنهان کردم تا 31 خرداد من رو فرستادن ازمون منم چون هیچی بلد نبودم ترسیدم به افسردگیم پی ببرن از رو ی دختری تقلبی کردم و نتیجه خوب شد امشب میگفتن مطمئتیم عالی میشه و امسال قبولی کلی خوشحال بودن همشون حالا 14 ام کنکوره موندم چ کنم بنظرتون خودمو بکشم ؟؟؟ اینم بگم که از اون روابط جدا شدم چندین ماهه خطمم عوض کردم

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1279

هرچی میزنی برو دانشگاه فقط اونجا ارتقا بده بعد این همه پشت کنکوری بودن دیگه فقط خودتو نابود میکنی

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم
1323

خودتو بکشی بخاطر کنکور؟؟؟

جون😢

کنکور😈

برای خوشبختیم😔وزیاد شدن محبت بین شوهرم وخانوادم برام صلوات بفرستین😙خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤😘
1308
حالت خوبه خودمو بکشم یعنی چی 

چ کنم شرمندشونم خانواده به این ماهیی چرا من اینقدر دختر ضعیف و ساده ک گول پسر عموم رو خوردم ولمم کرد چرا من تو اوج جوونی اینکار کردم چرا عاشق شدم چرا الکی میگقنم عالی میخونم چرا تقلبی کردم چرا همه اشتباهات دنیا تو من جمع شدن 

گلم برو سر جلسه خدابزرگه...

من اصلا درس نخوندم از بس بازیگوشی میکردم ولی سر کنکور قبول شدم فقط اونایی که بلد بودم رو زدم که امتیاز منفی نگیرم حداقل... ولی دوستم کلا از روی بغل دستیش تقلب کرد الان بهترین رشته بهترین دانشگاه🤔

1290