2410
2553

ولی الان دوباره هی اصرار به برگشت داره و میگه اشتباه کردم و من فقط اخلاقم گرمه و ببخش دیگه این چیزا رو نمیگم، باید چطور رفتار کرد.

پذیرفت یا نپذیرفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرتون حرفش خیلی بد نبود؟؟؟؟؟ من کاملا باهاش سنگین رفتار کرده بودم ولی اون این حرفو زد. شما بودید ...

فرصت بهش بده اما شرط بذار که برین مشاوره پیش از ازدواج . من شخصا از کسانی که زود میخوان رابطه رو ببرن تو فاز صمیمیت و عاشقی خوشم نمیاد به نظرم آدمهای پخته و منطقی نیستن و‌بیشتر دنبال رفع نیازهای آنیشون هستن اما بذار زود قضاوت نکنیم برین مشاوره و یه مدتی آشنا بشین تا متوجه بشی علت اون رفتارش چی بوده .

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2720
وای چه زشت. سنتی بود خواستگاریتون؟ 

اره خواهرم و خواهرش در جریان بودن. معرفی شده به خواهرم بود.  ولی خانوادم نمیدونن. گفته بودیم اگه به تفاهم نسبی رسیدیم بعد به خانواده ها بگیم.

2714
به نظرتون حرفش خیلی بد نبود؟؟؟؟؟ من کاملا باهاش سنگین رفتار کرده بودم ولی اون این حرفو زد. شما بودید ...

به نظر من بد بود.ادم دوس پسرشم نميذاره زود فاز اين چيزا رو بگيره چه برسه خواستگار سنتي

من طبق تجربه بهت ميگم طرف دختر باز بوده خفن

به نظر من بد بود.ادم دوس پسرشم نميذاره زود فاز اين چيزا رو بگيره چه برسه خواستگار سنتي من طبق تجربه ...

هیییییییییییییییییی زندگی. اینم شانس منه والا

هیییییییییییییییییی زندگی. اینم شانس منه والا

شان و شخصيت خودتو حفظ كن

ازدواج افتخار نيست

ازدواجي افتخاره كه باعث پيشرفتت بشه

نه اينكه گير همچين مردايي بيافتي كه فقط اسمش شوهره

2706