1351
1341

ولی الان دوباره هی اصرار به برگشت داره و میگه اشتباه کردم و من فقط اخلاقم گرمه و ببخش دیگه این چیزا رو نمیگم، باید چطور رفتار کرد.

پذیرفت یا نپذیرفت

به نظرتون حرفش خیلی بد نبود؟؟؟؟؟ من کاملا باهاش سنگین رفتار کرده بودم ولی اون این حرفو زد. شما بودید ...

فرصت بهش بده اما شرط بذار که برین مشاوره پیش از ازدواج . من شخصا از کسانی که زود میخوان رابطه رو ببرن تو فاز صمیمیت و عاشقی خوشم نمیاد به نظرم آدمهای پخته و منطقی نیستن و‌بیشتر دنبال رفع نیازهای آنیشون هستن اما بذار زود قضاوت نکنیم برین مشاوره و یه مدتی آشنا بشین تا متوجه بشی علت اون رفتارش چی بوده .

هر داستانی دوطرف داره، یه طرفه به قاضی نرو!

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
وای چه زشت. سنتی بود خواستگاریتون؟ 

اره خواهرم و خواهرش در جریان بودن. معرفی شده به خواهرم بود.  ولی خانوادم نمیدونن. گفته بودیم اگه به تفاهم نسبی رسیدیم بعد به خانواده ها بگیم.

خب لابد هاته😁😁😁

ولی حرفش مناسب رابطه ی رسمی شما نبوده و نباید میگفت.

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
1307
به نظرتون حرفش خیلی بد نبود؟؟؟؟؟ من کاملا باهاش سنگین رفتار کرده بودم ولی اون این حرفو زد. شما بودید ...

به نظر من بد بود.ادم دوس پسرشم نميذاره زود فاز اين چيزا رو بگيره چه برسه خواستگار سنتي

من طبق تجربه بهت ميگم طرف دختر باز بوده خفن

به نظر من بد بود.ادم دوس پسرشم نميذاره زود فاز اين چيزا رو بگيره چه برسه خواستگار سنتي من طبق تجربه ...

هیییییییییییییییییی زندگی. اینم شانس منه والا

هیییییییییییییییییی زندگی. اینم شانس منه والا

شان و شخصيت خودتو حفظ كن

ازدواج افتخار نيست

ازدواجي افتخاره كه باعث پيشرفتت بشه

نه اينكه گير همچين مردايي بيافتي كه فقط اسمش شوهره

1288
وااااا اين چه حرفيه گفتي 🤪

😁😁😁😁

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم