2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من مجرد بودم .پریود نمیشدم شکمم نبض میزد فکر میکردم باردارم چه استرسی داشتم😥😅😅😅

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
منم الن حس کردم انگار حامله اممم ترسیدممم ببینم کسی مثل من هست یا ن

مجردی یا متاهل؟

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2738
من بچه بودم شکمم نبض میزد فکر میکردم حامله هستم🤣🤣

مثل من😁

من مجرد بودم .پریود نمیشدم شکمم نبض میزد فکر میکردم باردارم چه استرسی داشتم😥😅😅😅

خوب خدا رو شکر همه هستن الن اینجوری شد من دو هفته پیش پریود بودمممم یه هو سینه دردام ۲ روز شروع شد هی‌میگم خدایا من ک تازه پریود شدممم النم شکممم نبض  زد  ترسیدممم خدایی گفتم نکنه نی نیههه

مجرد ولی خوب :/ ترسیدممممممماااااا

درکت میکنم بیشتر وقتا بعد پریودیم اینطور میشی.ولی موقع بارداریم نبض داره

2706