1147
1292
عنوان

کسی تو دوران بارداری پریود شده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 39 پست
ان شاءالله که خیره برا جفتمون🙏🙏من هم اینجا از دکتر سوال کردم گفت بتا بده،هم تو مامی گپ اونم گفت بت ...

مرسی عزیزم ان شالله

آره منم باید بتا بدم اینجوری خیلی سردرگمم

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

عزیزم اینجور که شما میگی باهمچین خونریزی بارداری ممکن نیس دلیل اینم که هاله میندازه ممکنه کیست داشته باشی اگه کیست داشته باشی مثبت کاذب نشون میده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نی نی مو درپناه خودت حفظ کن آمین❤❤😘😘

بله من...........!!!1!!!!

من قشنگ پریود شده بودم..................دوروز تمام............اصلا لکه واینام نبود نوار میذاشتم یه بسته تموم کردم........اما خدا خاست بمونه........بعضیا بدنشون در مقابل هورمون های بارداری ک جفت ترشح میکنه عملکرد متفاوتی داره فکر کنم یاشاید هورمون های بارداری من به حد نصاب نرسیده بود که دوروز شدم...اخه میگن این هورمون ها مانع ریزش دیواره رحم میشن.......مال بعضیا  عدد بتاشون که خیلی پایینه این اتفاق میفتاد.من عدد بتام تو هفته  پنج 8 بود!

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا..تنها شفادهنده تویی..تنها خالق تویی.. و وقتی بگویی شو،میشود...تنها معبود و معشوقم تویی..از من و همسرم ذریه ای قرار ده که امام متقین باشد....که فضل تو بسیار است..
1291

البته من هیچ قرص جلوگیری مصرف نکردم...........  .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا..تنها شفادهنده تویی..تنها خالق تویی.. و وقتی بگویی شو،میشود...تنها معبود و معشوقم تویی..از من و همسرم ذریه ای قرار ده که امام متقین باشد....که فضل تو بسیار است..
عزیزم اینجور که شما میگی باهمچین خونریزی بارداری ممکن نیس دلیل اینم که هاله میندازه ممکنه کیست داشته ...

ممنون عزیزم سابقه کیست نداشتم ولی شاید شاید شاید عفونت ادراری داشته باشم

بله من...........!!!1!!!! من قشنگ پریود شده بودم..................دوروز تمام............اصلا لکه وا ...

ممنون

شما چطور فهمیدین باردارین؟ منم قرص استفاده نکردم پیشگیریم چیز دیگه ای بود

ممنون عزیزم سابقه کیست نداشتم ولی شاید شاید شاید عفونت ادراری داشته باشم

گلم کاری به عفونت نداره بی بی چک فقط دریک صورت مثبت کاذب نشون میدا که کیست داشته باشی انشاالله که کیست نیس واگه دلت میخواد باردار باشی نی نی داشته باشی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1307

مامان منم وقتی منو حامله شدهبودهپریود میشه........متوجه نمیشه فکر میکنن سرطان گرفته اون زمان اون مکان علم پزشکی زیاد جایگاهی نداشته....خلاصه ماه سوم اینا که شکمش کلا میزنه جلو ویکم نفخ میاره بخاطر لاغریشم خیلی مشخص میشه میبرنش پیش یه روحانی که دعا بنویسن براش.....روحانیم کتاب باز میکنه میگه حامله است......منو فقط این جوری باردار شده.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

[QUOTE=94988261]گلم کاری به عفونت نداره بی بی چک فقط دریک صورت مثبت کاذب نشون میدا که کیست داشته باشی انشاالله که کی ...[/QU

ممنون عزیزم نه دوست ندارم باردار باشم یه پسر ۲۰ ماهه دارم

ممنون شما چطور فهمیدین باردارین؟ منم قرص استفاده نکردم پیشگیریم چیز دیگه ای بود

از علایم......اگ باردار باشی علایم ولت نمیکنه...........من لاغر بودم گودی کمرم دارم بخاطر این خیلی مطمن شده بودم یه چیزی هست....... علایمم که به جرات میتونم بگم همیشه هست کمر در خفیفم بود..هروقت دراز میکشیدم سراغم میومد...و میاد..و هروقت راه میرم زیاد راه برم زیر شکمم خسته میشه  انگار.....دوما وقتی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=94988261]گلم کاری به عفونت نداره بی بی چک فقط دریک صورت مثبت کاذب نشون میدا که کیست داشته باش ...

اها زنده باشه پس ایشالا نه بارداری نه کیست داری بی بی چکه خراب بوده😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
بله من...........!!!1!!!! من قشنگ پریود شده بودم..................دوروز تمام............اصلا لکه وا ...

منم عین شما بودم.دو هفته پیش پریودیم در حد لکه بینی بود الان وسط سیکل که فک میکردم علایم بارداری داشتم پریود شدم... دو رور پریود شدید و یک روز قطع دوباره شروع... الان نمیدونم علائم بارداری بود! سقط بود؟ دو هفته پیش قبل موعدم فولیکول غالب داشتم اقدام کردم حالا نمیدونم چی شدم....

بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم...
منم عین شما بودم.دو هفته پیش پریودیم در حد لکه بینی بود الان وسط سیکل که فک میکردم علایم بارداری داش ...

یکم صبر کن میفهمی خواهر اصصلا استرس نده به خودت . هرچی خدا بخاد همون میشه فقط ازش بخواه بمونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1311