1147
1273
عنوان

کسی تو دوران بارداری پریود شده؟؟؟؟

274 بازدید | 39 پست

سلام من دورهام  ۲۸ روزست این ماه دو روز جلو انداختم خیلی حالتهای بارداری داشتم آخرین بی بی چکم یه هاله انداخت ولی بیخیال شدم چون از پیشگیریم مطمین بودم پریدم به جای سه روز دو روز بود خیلی ببخشید شدید و همراه با لخته حالا که دو روز از پریدم میگذره دوباره بی بی گذاشته هاله انداخت نمی‌دونم چیکار کنم😟

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1279
منم الان مث شما برام پیش اومده و نمیدونم خیلی سردر گمم😑😑

ینی شمام پریود شدین؟ آخه واسه من خیلی شدید بود اما به جای سه روز دو روز بود میگم شاید عفونت دارم مثبت کاذب نشون میده

1320
ینی شمام پریود شدین؟ آخه واسه من خیلی شدید بود اما به جای سه روز دو روز بود میگم شاید عفونت دارم مثب ...

منم بیبی زدم حاله انداخت بعد لکه بینی داشتم و ۲روز خونریزی و تمام و بعدش دوباره بیبی چکم خط صورتی انداخت،واقعا سر در گمم

به خدا اعتماد کن😍😍
بعد پری هم درد سینه،زیر بغل و کمر و گاهی وقتا ترشح دارم،واقعا گنگم نمیدونم چه گلی به سر بگیرم

منم مثل شما خیلی علایم دارم یه پسر ۲۰ ماهه دارم از پیشگیریم مطمینم ولی نمی‌دونم چی شد اصلا بچه نمیخوام شرایطشو ندارم

1264
منم مثل شما خیلی علایم دارم یه پسر ۲۰ ماهه دارم از پیشگیریم مطمینم ولی نمی‌دونم چی شد اصلا بچه نمیخو ...

با خواهرم صحبت کردم گفت منم مث تو بودم و باردار بودم ولی چون نمیدونستم کار سنگین کردم که سقط شد،بهم گفت تا موعد بعدیت بمون نشدی برو دکتر

به خدا اعتماد کن😍😍
ینی شمام پیشگیری داشتین؟ خواهرتون چی؟

نه من اقدامم زیر نظر دکترم هستم،این ماه پریودیم غیر عادی بود اصلا من اوصولا ۵روز پریود میشم که روز اولش لک  هست اما خون کاملا ولی اینسری لک قهوه ای بود،خواهرمو دیگه نمیدونم،نپرسیدم

به خدا اعتماد کن😍😍
نه من اقدامم زیر نظر دکترم هستم،این ماه پریودیم غیر عادی بود اصلا من اوصولا ۵روز پریود میشم که روز ا ...

منم روز اول با لک قهوه ای شروع شد بعدشم که مثل همیشه

منم روز اول با لک قهوه ای شروع شد بعدشم که مثل همیشه

ان شاءالله که خیره برا جفتمون🙏🙏من هم اینجا از دکتر سوال کردم گفت بتا بده،هم تو مامی گپ اونم گفت بتا بده

به خدا اعتماد کن😍😍
1311