2726
عنوان

شام چی بخورم زود لاغر بشم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6803 بازدید | 193 پست
سلام خانوم گل😘 باشه دستت درد نکنه آبجی جون💖

خواهش میکنم سوالی داشتی در خدمتم

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
خواهش میکنم سوالی داشتی در خدمتم

قربونت برم. یکم اگه تونستی دعوام کن امروز دو بشقاب برنج خوردم با قیمه😵😵😵😵😵

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت برم. یکم اگه تونستی دعوام کن امروز دو بشقاب برنج خوردم با قیمه😵😵😵😵😵

همون اندازه ای که گفتم بخور اگه بازم گرسنه شدی هر چی دوس داشتی سبزیجات بخور فقط

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱

رژیمش به نظرم سخت نیست راحته ادامه بده تو میتونی فقط اراده مهمه

2728
همون اندازه ای که گفتم بخور اگه بازم گرسنه شدی هر چی دوس داشتی سبزیجات بخور فقط

باشه عزیزم 

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
رژیمش به نظرم سخت نیست راحته ادامه بده تو میتونی فقط اراده مهمه

موافقم رژیم خیلی خوبیه دیگه ازین شیطونیا نمیکنم

خداییش چاقی خوشگله برا چی میخوای لاغر شی فقط شکم و پهلو رو آب کن

دنبال همونم خواهررررر دلم نمی‌خواد پاهام آب بشه اصلا اصلا 

خداییش چاقی خوشگله برا چی میخوای لاغر شی فقط شکم و پهلو رو آب کن

یا هر چیزی جز شکم و پهلوم

ببین بازوهای پر و درشت و ساق و ران درشت خیلی خوشگلتره تا لاغر

قبول دارم منم دلم نمی‌خواد اینارو از دست بدم😢

پس ورزش های شکمی رو زیاد کن زیییییاد

آره از نت گرفتم همونارو باید بیشتر انجام در کنارش پیاده روی

پس ورزش های شکمی رو زیاد کن زیییییاد

انجام بدم

2706