2703
2553
عنوان

شام چی بخورم زود لاغر بشم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6702 بازدید | 193 پست
خواهش میکنم این ماه اولشه هر ماه متفاوته

ماه دوم همینجا ازت میپرسم😃

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
بچه ها من جدا از رژيمم شبها شير و دارچين ميخوردم تو يه ليوان شير سرد يه قاشق چايخورى دارچين ميريختم ...

شیر داغ باشه اشکالی نداره😃

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب وقتی تخصص دارن پس میدونن چطوری عمل کنن من کارشناسی تغدیه دارم و احتمالا دانش ایشون از من بیشتره ...

شمام دانش بالایی ولی خب رژیم درمانی هم متفاوته گهی یه چیزو دوس ندار میگی جایگزین کنن براش

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
اینو یادم رفت بگم سبزیجات ازاده هرچی دوس داری بخور دکتر به من گفت یه گونی بخر گرسنت سد بین وعدها بخو ...

چه سبزیجاتی میخوری؟ 

2720
ماه دوم همینجا ازت میپرسم😃

ماه دوم برنج رو به جای هرروز ناهار بکن یه درمیون ناهار همون ۱۰ تا ۱۵ قاشق سبا علاوه بر سه کف نون سالاد فصل یا کاهو بخور داخلش گردو هم بریز مایونز کلا حذفه هم ماه اول هم اخر میان وعده میوه حتما بخور صبحانه همون روندو ادامه بده مبان وعده بین ناهار و صبحانه رو میوه بوخور اگه انگوره یا میوههای دانه ریز نصف لیوان پرتقا و سیب و اینام یه دونه متوسط اش و نظایر اون ازاده قند روزی یه دونه شیرینی اصلا وبهنکته تو هرماه یه روزش رو هر چی دوس داشتی بخور تو  این ماهوپوست شکمت شل میشه برا حل این مشکل با شکم خالی صبح اب ولرم و ابلیمو و یه قاشق مربا خوری عسل بخور

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
چه سبزیجاتی میخوری؟ 

هویج  و بیشتر میخورم و کاهو وبا ناهار هم معمولا کلم برو کلی اببپز توماه دوم یادم رف بگم دو روز درهفته باید صبحانه پرو تیین بخورب اگه تخم مرغ بود یه دونه ابپز اگه گوشت بود ۴ تکه اگه مرغ بود سه قوطی کبریت 

2714

ماهی هم دو تکه میتونی بخوری

ماه دوم روزی یه لیوان چای سبز بخورین 

ماه دوم برنج رو به جای هرروز ناهار بکن یه درمیون ناهار همون ۱۰ تا ۱۵ قاشق سبا علاوه بر سه کف نون سال ...

مرسی مهربونم خانوم😘 ورزش هم هست؟

شب بخیر همگی التماس دعا خانما کنکور دارم نه روز دیگه برام صلوات بفرستید

ماه دوم برنج رو به جای هرروز ناهار بکن یه درمیون ناهار همون ۱۰ تا ۱۵ قاشق سبا علاوه بر سه کف نون سال ...

مهربون خانوم⁦☺️⁩

مرسی مهربونم خانوم😘 ورزش هم هست؟

بله خوب شد گفتید روزی یه ساعت پیاده روی

2706