2410
2553
عنوان

شام چی بخورم زود لاغر بشم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6702 بازدید | 193 پست
عزیزم هیچیو حذف نکن مقدارشو کم کن یک کف دست اوکیه برا شب واسه ظهرتم  ناهارت از ۱۲ قاشق بیشتر ن ...

دکتر به من گف سه کف یا ۹۰ گرم

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من رژیم گرفتم خیلی عالی بود کم شدم شبا ساعت ۹ شام بخور غذای نونی و نون سه کف دست یا ۹۰ گرم بخور ساعت ...

چند وقته کم کردی عزیزم ورزش هم داشتی؟

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
چند وقته کم کردی عزیزم ورزش هم داشتی؟

چهار ماه ۱۲

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
2720
ممنون عزیزم حواسم هست😘😘

آفرین خانوم خوشگل😘 من خودم سال اول دانشگاه خنگ بودم بلانسبت یه رژیم داغون گرفتم مانکن شدما اون موقع ولی بعضی قسمتای بدنم ترک زد😟

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

بخوای کاملش رومیگم

2714
خب چه نونیو گفته؟ کتلریتو چند زده؟ برای شب گفته ۳ کف دست؟

نون های فانتزی ۲۷ سانتی متر نون های دیگه سه کف یا ۹۰ گرم

عزیزم هیچیو حذف نکن مقدارشو کم کن یک کف دست اوکیه برا شب واسه ظهرتم  ناهارت از ۱۲ قاشق بیشتر ن ...

مرسی دوستم😚. دوازده قاشق خوبه 

بخوای کاملش رومیگم

اگه زحمتی نیست⁦☺️⁩

خب چه نونیو گفته؟ کتلریتو چند زده؟ برای شب گفته ۳ کف دست؟

برا صبحانه هم دو کف دست و یه قوطی کبریت پنیر و یه لیوان شیر کم‌چرب برای ناهار هم ۱۰ تا ۱۵ قاشق برنج این برا ماه اول بود هر ماه برنامه عوض میشد

2706