2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 23 پست
منم مشکل تو رو دارم ازدواج دوممه و همسرم دختر داره دلم برای بچه ش سوخت هی محبت میکنم ولی حس میکنم بر ...

چرا راه برگشت نداریم؟ باید بسنجیم ببینیم کدوم راه بهتره .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا راه برگشت نداریم؟ باید بسنجیم ببینیم کدوم راه بهتره .

منکه نمیتونم چون خانوادم راضی نبودن گفتن بچه ش اذیتت میکنه سخته گوش ندادم الان برگردم باید سرکوفت بشنوم مجبورم بدبختی رو تحمل کنم خودشم که اخلاق نداره لاقل دلم به خودش خوش باشه 

خانمی شما کلازود ازدواج کردی پدر ومادرت هول بودن مگه.در ضمن ی چیزی تو این زندگی بنام خودت کن .سیاست داشته باش و باید از ته دلت فکر کنی پسر خودته.وارد همچین زندگی که سدی باید حور همچی رو بکشی 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2728
خانمی شما کلازود ازدواج کردی پدر ومادرت هول بودن مگه.در ضمن ی چیزی تو این زندگی بنام خودت کن .سیاست ...

ازدواج دوممه. اولی ۱۷ سالگی بود‌ .  تازه شاگرد اول بودم ولی زندگیمون خوب نبود منم تصمیم‌گرفتم ک زودتربرم.  این ازدواج دوممه الانم ۲۶ سالمه .  چی ب اسمم کنم؟ اینا خسیسن... 

[QUOTE=95145519]ازدواج دوممه. اولی ۱۷ سالگی بود‌ .  تازه شاگرد اول بودم ولی زندگیمون خوب نبود منم تصمیم‌گرفتم ک ...[/QUOTسیاست زنونه داشته باش ی زن میتونه با زبونش همه کار کنه .

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2738