2726
عنوان

دلم خیلی گرفته

214 بازدید | 23 پست

برام دعا کنید . خیلی پشیمونم از ازدواجم. شوهرم بدنیست ولی بعد یکسال و نیم بزور گفت بریم مسافرت بعدش فهمیدم‌میخاد با پسرش بریم...من دوست داشتم دوتایی بریم اخه...   دوسال و نیمه ازدواج کردیم. پسرشم یکاری میکنه ک من تنها بیفتم و در اختیتر وون باشه فقط....خیلی ناراحتم..اصلا میلم ب این مسافرت نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب تو دوراهیه چیکار کنه اونم بچشه از خونشه،هم تو رو دوست داره هم اونو تو بزرگی کن اون ک از شما کوچیکتر بچه رو میگم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
خوب تو دوراهیه چیکار کنه اونم بچشه از خونشه،هم تو رو دوست داره هم اونو تو بزرگی کن اون ک از شما کوچی ...

من نمیتونم بعضی وقتا بدجنسی میکنن...من دلم میشکنه. یهو صبح جمعه میبینن شوهرم رفته بااون خوابیده تو پذیرایی

من نمیتونم بعضی وقتا بدجنسی میکنن...من دلم میشکنه. یهو صبح جمعه میبینن شوهرم رفته بااون خوابیده تو پ ...

دو سال از ازدواجت میگذره کوتاه بیا ما ک بچه نداریم این جور مساعل واسم مهم نیست اتفاقا میگم زن و شوهر ی روزایی واقعا باید جدا بخوابن ب این فکر کن اون بچه ی بار آسیب دیده نخواه ک دوباره اذیت بشه مگه چی میشه ۶ روز پیش تو بخوابه به ی شبم پیش اون

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین عزیزدلم اگه همسر شما به پسرش محبت میکنه دلیل نیس که شمارو نمیبینه اون محبت میکنه بهش چون جای مادرش یه خانم دیگه ای اومده بخاطر اینه قبل شما همسرتون اول با پسرش زندگی میکرد الان محبت میکنه بهش چون نمیخاد پسرش افسرده شه یه مدت بهش فرصت بدید

>>هرگز تسلیم نشو<<♡
گفتنش اسونه

آخه گول ک نخورده با اطلاع از این موضوع بله رو داده تصمیم بزرگی رو گرفته الان نسبت ب اون بچه وظیفه دارن چه بخوان چ نخوان،خودت رو جای اون بچه بزار

ببین عزیزدلم اگه همسر شما به پسرش محبت میکنه دلیل نیس که شمارو نمیبینه اون محبت میکنه بهش چون جای ما ...

میترسم این وابستگیشون بیشتر بشه . فرصت ک میدم ولی دوست داشتم بچدارشیم ک شوهرم دلش گیر کنه ب زندگیمون اما فهمیدم شوهرم مشکل نازایی پیداکرده.عمل هم کرد خوب نشد...من برای اینک خداقهرش نگیره شرایطو قبول کردم یعنی بچشو

.

میترسم این وابستگیشون بیشتر بشه . فرصت ک میدم ولی دوست داشتم بچدارشیم ک شوهرم دلش گیر کنه ب زندگیمون ...

البته شاید لطف خداست ک بجدارنشدیم...نمیدونم تقدیرم جیه😔 ازدواج دوممه

آخی عزیزم خیلی ناراحت شدم..بالاخره شماهم حق داریم دوست دارید لذت مادربودنو بچشید.بازم آف ین به شما که دل گنده ای دارید

>>هرگز تسلیم نشو<<♡

منم مشکل تو رو دارم ازدواج دوممه و همسرم دختر داره دلم برای بچه ش سوخت هی محبت میکنم ولی حس میکنم برای من ارزش قایل نیستن واسه کلفتی فقط منو خواستن میگم بچه طفلی آسیب روحی دیده من همش بهش محبت میکنم ولی شوهرم قدردان نیست جلو بچه ش دعوامیکنه همش اونم از باباش بی احترامی رو یاد میگیره میفهمم خیلی سخته وقتی هم ازدواج دومه راه برگشت نداریم ؛ حالا با شوهرت تو آرامش حرف بزن بگو دوست داری دونفره سفر برید شاید قبول کرد یا این بار با بچه ش بردت ولی قول بده دفعه بعد دوتایی برید،باهاش حرف بزن ضرر نداره که 

2706