1351
1341

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

هیچ کدوم 

گزینه ی بعدی! 

کله ی گرد 

بحث کردن سر بعضی مسائل حماقت محضه.مخصوصا اگر طرف ادعا هم داشته باشه  💖💗گاهی با خودت فکر کن اگر  شرایط و موقعیت و مکان زندگی و فرهنگ و دین و نحوه ی تربیت و ژنتیکیت چیز دیگری بود الان اینی نبودی که ادعاش رو داری .. پس قاضی نشو برای بقیه خودت رو جاشون بزار. 😎 از قدیم گفتن ملا شدن چه آسون، آدم شدن چه سخته! 
1307

کله فندقی

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

مگه کسی ام رشتی دوس داره 🤔

چه فرقی میکنه به هرحال که دست خود آدم نیست

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
1308

هی.... 

خدایا شکرت. 

بعد بیاین بگین مردم تحت فشارن دغدغه دارن🙄

وزن اولیه 73 🤐    وزن فعلی 70🙈    وزن هدف69😁                                                           ی نصیحتدوستانه😊 بجای رژیم گرفتن ، با افراد چاق تر از خودتون دوست بشید;-)              

وای داداشم بچه که بود یه دوستی داشت به فاصله بیست روز به دنیا اومده بودن و با هم بزرگ شده بودن بعد اون پشت سرش صاف بود یه روز داداشم اومد به مامانم گفت مامان چرا سر ابوالفضل اینجاش لِهِ

دخترم،‌ رها ...
یکی به من گفت سر نی نی تو زمین میذاری کله رشتی میشه ولی من دوست دارم بشه خواستم بدونم خوبه یانه ...

درنهایت فرم سر به ژنتیکش برمیگرده 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
1335