2726
 اره والا. صفحات اول یکی هست ک شوهرش متولد ۷۴. خونه دوبلکس و ماشین و مغازه و... ب اسمشه. اخه ...

من متولد 73 ام ی دختر 4 ساله دارم. ده ماه ک از عقدمون گذشته بود خونه خربدیم البته با وام. هرچی النگو و تکپوش و سکه داشتم بعلاوه ماشین همسر دادیم خونه خریدیم بعدم همسرمم وسایل جهزیشو خرید مارک خاص نه اما جنس خوب. بعد از عروسیمون دوماه ک گذشت سرویس و فروختم واسه بقیه خونه. حتی ی هزارتومنی هم کسی برا خرید خونه یا جهیزیه یا خرج عروسی کمکمون نکرد بخدا. 

بعد دخترم و باردارشدن با کادوهایی ک آوردن برام النگو خریدم و تک تک اضافه کردم بعدم همه رو ی جا فروختم گذاشتیم بانک وام گرفتیم تیبا خریدیم. الانم یک سال و نیمه داریم قسط ماشین میدیم. الان بگم هم خونه دارم هم ماشین و اندکی هم طلا میگی لابد کسی کمک کرده. 

اما بخدا همش همینه ک گفتم. من واسه عروسیم فقط ی سرویس و حلقه هام و ی پلاک زنجیر و ی جفت گوشواره داشتم. بقیه رو فروختم. 

من متولد 73 ام ی دختر 4 ساله دارم. ده ماه ک از عقدمون گذشته بود خونه خربدیم البته با وام. هرچی النگو ...

ن دختر خوب نمیگم حتما کسی کمکتون کرده. ولی پسر متولد 74. میشه 23 ساله. کی وقت کرده سربازی رفته و کار کرده و.. 

فک نکن از روی حسادت میگمااا. خداروشکر هنوز ب مال و اموال کسی حسادت نکردم. ولی خب تعجب اوره. 

عنوان تاپیک هم موفقیت هایی ک خودمون ب دست اوردیم مدنظرش هست،مثل شما. با تلاش دو نفره

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=95721242]ن دختر خوب نمیگم حتما کسی کمکتون کرده. ولی پسر متولد 74. میشه 23 ساله. کی وقت کرده سربازی رفته و کار ...[/QUOTE نه بابا حسادت واسه چی😊 الان این دارایی های ما نسبت به سنمون خوبه؟؟؟ 

[QUOTE=95721242]ن دختر خوب نمیگم حتما کسی کمکتون کرده. ولی پسر متولد 74. میشه 23 ساله. کی وقت کرده س ...

عالیه. اصلا هر چیزی ک با تلاش خودمون ب دست میاد خیلی شیرینه😘😘

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728
چقد طول میکشه ادم مربی گیتار شه؟مثلا بتونه در حد مقدماتی اموزش بده

3سال بع بالا

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین