2726
شرایط شما ک سخت نبود زمان ازدواج و زندگی شما همه چی ارزون بود  برا ما دهه هفتادیا سخته یکی مث ...

والا به ما دهه شصتی ها یه جهیزیه هم بزور دادن یا خودمون کار کردیم یا اصلا ندادن ، اون موقع شرایط اقتصادی هزار برابر بدتر بود ، تازه بعضی دهه شصتی ها چندبار ازدواج کردن مجبورن دوباره جهیزیه بخرن😂😂😂😂😂😂😂😂😂

والا به ما دهه شصتی ها یه جهیزیه هم بزور دادن یا خودمون کار کردیم یا اصلا ندادن ، اون موقع شرایط اقت ...

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون. .بورس که نیست با هزینه ی شخصی؟چقدر شده؟چه رشته ای؟ مدرک bچند داری؟ممنون

هزینه شخصی

فعلا که حدود 10000 یورو گذاشتم کنار برای مخارج اولیه هزینه زندگی اونجا حدودا ماهی 700 یورو میشه و هزینه دانشگاه هم 500 به بالا

مدرک میخوام تست داف بگیرم که پذیرشم مشروط نباشه

با مدرک ب1 و ب2 پذیرش مشروط میدن باید بری اونجا کلاس زبان ثبت نام کنی و مدرک DSH بگیری تا بتونی وارد دانشگاه بشی

عزیزم ان شاءالله موفق باشی، جایی ک من میرم خیلی حقوقش خوبه و تقریبا برای 15 جلسه هر کلاس 400 میشه، و ...

نه دیگه این قیمت خیلی عادیه برای ۱۵جلسه

منم از ۱۶سالگی تدریس میکنم با اینکه مدرک دانشگاهی نداشتم و به تازگی لیسانسم رو گرفتم ولی پایه حقوقم همین اندازه بود

ایران✈آلمان                                                   عشقم 💟ماهان💟
2728
هزینه شخصی فعلا که حدود 10000 یورو گذاشتم کنار برای مخارج اولیه هزینه زندگی اونجا حدودا ماهی 700 یو ...

کدوم کشور؟

آلمان دیگه عزیزم شما ک خودتم داری میری همونجا دیگه باید اشنا باشی

بله ولی من از مراحل تحصیلش اطلاعی نداشتم☺

شما مدرک زبان لازم نیس داشته باشی؟

نه عزیزم

من همسرم شهروند اونجاست از طریق ازدواج میرم

بعدش اونجا احتمالا کالج برم و پیش خودش مشغول به کار بشم

میشه بپرسم شغل شوهرتون چیه؟؟ البته ببخشیدا    

خواهش میکنم

مهندس پرواز ایرلاین لوفتانزا هست

تو فرودگاه فرانکفورت مشغول به کاره به مدت ۱۰سال

جدی ولی همخ اموزشگاه اینجا جلسه ای 8 یا 10 میدن

من نمیدونم شما کدوم شهر هستین

من مشهدم اینجاهم از ساعتی ۱۰شروع میشه تا۱۰۰ بستگی به آموزشگاه و مهارت های خودتون داره

2706