2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله ۷ سال حداقل عمومی طرحم اگ استریت باشن ی سال حداقللل برا رزیدنتی

.خوب میشه دیگه الان دوستم دقیقا همسایه مونم هست متولد ۷۲ الانم سرکار پزشک عمومی.وداره میخونه چن ماه بعد واسه تخصص حالا هرچی میخواد باشه مغز واعصاب یاچیز دیگه .....

خداجون سپاسگزارتمام نعمت هات هستم هرانچه که دادی وهرانچه که حکمت تو بوده و ندادی.خدایا شکرت بخاطر عزیزانم و خانواده ام واقعا نعمت بسیار بزرگی وقتی عزیزانمون کنارمونه و هروز می بینمیشون و صداشونو میشنویم وارام میشم .و بهترین حس بعل کردن فرزندانمونه خدایا شکرت خداجون این نی نی تو دلی ام هم به سلامتی به دنیا بیاد و به خوبی و خوشی همیشه کنار هم خوب خوشو خرم باشیم دوست دارم خداجونم خدایا مواظب دارایی یام باش پدرم مادر و خواهر و برادر م فرزندانم و همسرم بهترینای من هستن همتونو دوست دارم و شما رو به خدا میسپارم.خداجونم ازت ممنونم.همیشه کنارم باش و منو نیز توفیق بندگی خالصانه خودت رو بده.امین امین یا رب العالمین.🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

من متولد ۷۲. ۱۷ سالگی ازدواج کردم ۲۱ سالگی دخترم به دنیا اومد ۴ سال ونیمشه دخترم  فقط یه لیسانس دارم 

کسی که سنگدله شاید یه روزی مهربون بوده شکستن اعتمادشو وقتی که خیلی جوون بوده هراندازه که میجنگهبازم حس میکنه کم نیست  شاید پلای برگشتو خودش عمدا خراب کرده هزاربار باسفید باخته سیاهو انتخاب کرده .....
2728
چه خوب... منم به نویسندگی علاقه دارم. شما کلاس سرکت کردین یا کتابای خاصی خوندین؟ اگه راهنماییم کنین ...

نه گلم کلاس نرفتم...کتابم فقط رمان و کتابهای علمی و کمیک میخونم...کتاب آموزشی نخوندم...درواقع از بچگی مینوشتم...شما اول باید یه پایه برای داستان پیداکنی تحقیق کنی شخصیت پردازی کنی واقع گرایی بعد رو برگه بیاری

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
چه خوب... منم به نویسندگی علاقه دارم. شما کلاس شرکت کردین یا کتابای خاصی خوندین؟ اگه راهنماییم کنین ...

البته داستانت حتما یه پیام داشته باشه باید

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2738
نه گلم کلاس نرفتم...کتابم فقط رمان و کتابهای علمی و کمیک میخونم...کتاب آموزشی نخوندم...درواقع از بچگ ...

کتابت الان چاپ شده؟ چاپ شد معرفی کن بهمون 

پس اول تا میتونم باید کتاب بخونم، وتو جامعه باشم، ذهن خیالپردازی دارم ولی نمیتونم خیلی به مسائل پر وبال بدم و همه داستانا بی نتیجه و بی هدف میمونه توذهنم☹️

من متولد ۷۴ خیلی دوس داشتم درسمو میخوندم به جایی میرسیدم ولی اون موقع شرایطش نبود.حیف.الان یه پسر خوشگل دارم یه خونه هم داریم خداروصد هزار مرتبه شکر به خاطر همه داشته هایمون .که مابنده های ناسپاس اصلا چیزای مهم وکوچولو رو نمیبینم.مثلا سلامتی وجود پدر ومادر وخانواده.ووووووخیلی چیزای دیگه.پس در هر شرایطی هستیم خداروشکر کنیم هستند کسانی که از ماخیلی پایین تر وشرایط بدتری دارن .ممنون دوستان😘

خداجون سپاسگزارتمام نعمت هات هستم هرانچه که دادی وهرانچه که حکمت تو بوده و ندادی.خدایا شکرت بخاطر عزیزانم و خانواده ام واقعا نعمت بسیار بزرگی وقتی عزیزانمون کنارمونه و هروز می بینمیشون و صداشونو میشنویم وارام میشم .و بهترین حس بعل کردن فرزندانمونه خدایا شکرت خداجون این نی نی تو دلی ام هم به سلامتی به دنیا بیاد و به خوبی و خوشی همیشه کنار هم خوب خوشو خرم باشیم دوست دارم خداجونم خدایا مواظب دارایی یام باش پدرم مادر و خواهر و برادر م فرزندانم و همسرم بهترینای من هستن همتونو دوست دارم و شما رو به خدا میسپارم.خداجونم ازت ممنونم.همیشه کنارم باش و منو نیز توفیق بندگی خالصانه خودت رو بده.امین امین یا رب العالمین.🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
کتابت الان چاپ شده؟ چاپ شد معرفی کن بهمون  پس اول تا میتونم باید کتاب بخونم، وتو جامعه باشم ...

نه عزیزم زمستون چاپ میشه.....حتما گلم

بله باید کتاب بخونی ک با نحوه تشبیه و استعاره و بیان اشنا بشی بعد برای خودت از بین اونا سبک انتخاب کنی....تو جامعه باش ک دروغ و توهم تو کتاب نباشه ک مردم زده بشن...این پراکندگی بخاطر اینکه هنوز اون چیزی ک میخوای رو پیدانکردی...اول ببین رمان عاشقانه میخوای علمی میخوای آموزشی مذهبی ترناک طنز چی تا بتونم در حد توان بهت کمک کنم عزیزم

سلام.منم متولد 74 ام.متاهلم.باردارم تازه یک ماهمه.لیسانس مترجمی زبان دارم.تدریس زبان و مترجمی هم میکنم.منو شوهرم عاشق همیم و مثل 2 تا دوستیم باهم همه چی هم داریم هم خونه هم ماشین شوهرم فوق العادست صد بار دیگه هم به عقب بر میگشتم باهاش ازدواج میکردم.آرزوی خوشبختی برای همه دارم.

2706