2726

من متولد۷۸هستم به خونه دوطبقه دوبلاکس که طرحشوخودم دادم رسیدم ویه باغچه ی پسته داریم ماشینمونم پژوبایه پسربچه ی خوشگل ومقداری طلابه اینارسیدیم شوهرمم متولد۷۴✌😊😊🤗

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

74ایم یه لیسانس دارم با یه شوهر اشانتیونش 😅

من خیلی عقبم

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

من ۷۱فوق لیسانس حسابداری دوتا خونه کوچیک داریم و یه پراید و یه ایسوزو

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2728
من ۷۴ دوتا پسر  خونه و ماشینم داریم برا خودمون  اما منم همش حس میکنم یه حاهایی عقب   ...

شرایطت مثل منه

حاضرم در عوض دست کشیدن ز بهشت بوی پیراهن یوسف بدهد دستانم😍😍😍😍😍

منم متولد هفتادو دو ام، مستاحریم با پول پیش بسیار ناچیز در حدی که اگه صاحب خونه جوابمون کنه میتونیم نهایتش ی چادر بزنیم ، ی پراید ۸۶ ام داریم. دانشگاه سمنان قبول شدم چون عقد کرده بودم و دوست نداشتم از همسرم دور بشم نرفتم. دارایی من دوتا دخترامن و بس 😍😍😍😍

الان به زندگیت امیدوار شدی استارتر جان 😁

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.

من متولد77 هستم با این که شرایطش رو داشتم درس بخونم زود ازدواج کردم و الان زندگیمو دوست ندارم و خیلی پشیمونم . باردار هم هستم

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

منو شوهرم هردو متولد۷۲ . هردو لیسانس .حاملم .خونه و ماشین داریم. شوهرم کار داره ولی من نتونسم کار پیدا کنم😩😢😢😫

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
من متولد۷۸هستم به خونه دوطبقه دوبلاکس که طرحشوخودم دادم رسیدم ویه باغچه ی پسته داریم ماشینمونم پژوبا ...

مشخصه کمک داشتین 

حاضرم در عوض دست کشیدن ز بهشت بوی پیراهن یوسف بدهد دستانم😍😍😍😍😍
2706