2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۷۷ ام.ازدواج کردم دانشجو ام.ی ماشین ی خونه با یه پس انداز مختصر...خداروشکر...و بچه هم ندارم

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
2456

متولد۷۸ام ۵ساله عقد کردم 

زهرمارم نداریم😁

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2714

منم ۷۷ یک دختر ناز ۳ ساله دارم و یه گل پسر😍و همسرم مهمترین دارایی های منن از زندگی

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
منم شرایط شما رو دارم ولی اولین بچمو باردارم فعلا.وقتی می بینم همسن و سالام چقدر فعالن و اندازه ی دو ...

منم  حس خ عقب موندن از هم سالامو دارم 

حاضرم در عوض دست کشیدن ز بهشت بوی پیراهن یوسف بدهد دستانم😍😍😍😍😍

من ۷۸

بچه یکساله

دیپلم

ولی زندگیم بعد ازدواجم عالیه

بهترین امکانات و شوهر خوب ❤

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   

منم متولد هفتادو ام نه خونه داریم ماشنمون پرایده یه پسر دارم دیپلم دارم تو ارایشگری و عکاسی و نقاشی استعداد دارم ولی پول ندارم برم کلاساش خلاصه بدون از تو پایین ترم هست خداروشکر کن

منم یه دهه ۷۰ بدبختم کارشناسی خوندم کار نبود ارشد یه رشته جدید تو ایران خوندم پارتی نبود الان دکترا می خونم فکر کنم کارو پارتی باشه پول نباشه 

خواستگارم کارشناسی بودم  ازدواج کرد اخرین سال ارشدم بچه دارشد فکنم به امید خدا دکترا بگیرم نوه اش بپره بغلش به هول قوه الهی رو هرچی دست بزنم نفرین میشه نا یاب میشه نیست گشتم نبود نگرد نیس به همین  سادگی 

2706