1351
1341
میشه بپرسم شغل شوهرتون چیه؟؟ البته ببخشیدا    

خواهش میکنم

مهندس پرواز ایرلاین لوفتانزا هست

تو فرودگاه فرانکفورت مشغول به کاره به مدت ۱۰سال

ایران✈آلمان                                                   عشقم 💟ماهان💟
خواهش میکنم مهندس پرواز ایرلاین لوفتانزا هست تو فرودگاه فرانکفورت مشغول به کاره به مدت ۱۰سال

امیدوارم هر دو موفق باشید  

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست دارم سعی میکنم کمتر عصبی بشم و خوش اخلاق تر باشم 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

جدی ولی همخ اموزشگاه اینجا جلسه ای 8 یا 10 میدن

من نمیدونم شما کدوم شهر هستین

من مشهدم اینجاهم از ساعتی ۱۰شروع میشه تا۱۰۰ بستگی به آموزشگاه و مهارت های خودتون داره

ایران✈آلمان                                                   عشقم 💟ماهان💟
1350
 اره والا. صفحات اول یکی هست ک شوهرش متولد ۷۴. خونه دوبلکس و ماشین و مغازه و... ب اسمشه. اخه ...

من متولد 73 ام ی دختر 4 ساله دارم. ده ماه ک از عقدمون گذشته بود خونه خربدیم البته با وام. هرچی النگو و تکپوش و سکه داشتم بعلاوه ماشین همسر دادیم خونه خریدیم بعدم همسرمم وسایل جهزیشو خرید مارک خاص نه اما جنس خوب. بعد از عروسیمون دوماه ک گذشت سرویس و فروختم واسه بقیه خونه. حتی ی هزارتومنی هم کسی برا خرید خونه یا جهیزیه یا خرج عروسی کمکمون نکرد بخدا. 

بعد دخترم و باردارشدن با کادوهایی ک آوردن برام النگو خریدم و تک تک اضافه کردم بعدم همه رو ی جا فروختم گذاشتیم بانک وام گرفتیم تیبا خریدیم. الانم یک سال و نیمه داریم قسط ماشین میدیم. الان بگم هم خونه دارم هم ماشین و اندکی هم طلا میگی لابد کسی کمک کرده. 

اما بخدا همش همینه ک گفتم. من واسه عروسیم فقط ی سرویس و حلقه هام و ی پلاک زنجیر و ی جفت گوشواره داشتم. بقیه رو فروختم. 

من متولد 73 ام ی دختر 4 ساله دارم. ده ماه ک از عقدمون گذشته بود خونه خربدیم البته با وام. هرچی النگو ...

ن دختر خوب نمیگم حتما کسی کمکتون کرده. ولی پسر متولد 74. میشه 23 ساله. کی وقت کرده سربازی رفته و کار کرده و.. 

فک نکن از روی حسادت میگمااا. خداروشکر هنوز ب مال و اموال کسی حسادت نکردم. ولی خب تعجب اوره. 

عنوان تاپیک هم موفقیت هایی ک خودمون ب دست اوردیم مدنظرش هست،مثل شما. با تلاش دو نفره

(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

[QUOTE=95721242]ن دختر خوب نمیگم حتما کسی کمکتون کرده. ولی پسر متولد 74. میشه 23 ساله. کی وقت کرده سربازی رفته و کار ...[/QUOTE نه بابا حسادت واسه چی😊 الان این دارایی های ما نسبت به سنمون خوبه؟؟؟ 

[QUOTE=95721242]ن دختر خوب نمیگم حتما کسی کمکتون کرده. ولی پسر متولد 74. میشه 23 ساله. کی وقت کرده س ...

عالیه. اصلا هر چیزی ک با تلاش خودمون ب دست میاد خیلی شیرینه😘😘

(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
1348