1147
1341

من متولد هفتاد و دو ام دو تاپسر لیسانس دارم و یه خونه و ی ماشین 206ام داریم 😐

یکیم از دوستامو دیدم پزشکی مغز و اعصاب میخوند حس کردم از همسالام خیلی عقبم 😢😢😢

حاضرم در عوض دست کشیدن ز بهشت بوی پیراهن یوسف بدهد دستانم😍😍😍😍😍

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
۷۲ چجوری مغز و اعصاب میخوند؟؟

مگه چجوری داره? 

گرچه میدانم چرا دلواپسی آقا ولی...                غصه ی ما را نخور یک روز آدم میشویم....      اللّهُمَ عَجِل لِوَليِکَ الفَرَج

خوش حال باش چون من هیچی ندارم 

از من جلوتری رفیق😂😂😂

برای شادی روح اموات صلوات بابابزرگ قشنگم دیگه پیش ما نیست چقدر احمق بودم که قدرشو ندونستم دلم برات تنگ شده برای شادی روح همه اموات صلوات مثل من نباشید قدرشون رو بدونید چقدر باید عذاب بکشم بخاطر حماقت هام منو ببخش بابابزرگ مهربونمخدا همیشه هست یا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست
1307

۷۲؟؟؟ چجوری دوتا پسر لیسانس داری؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم قلب من ... نی نیم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم پشتگاهم... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

منم شرایط شما رو دارم ولی اولین بچمو باردارم فعلا.وقتی می بینم همسن و سالام چقدر فعالن و اندازه ی دوتا مرد درآمد دارن خیلی احساس به دردنخور بودن می کنم.از تنبلیمم سرکار نرفتم هیچوقت

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه ی خدا رو دیدم  
1288

دوتا پسرلیسانس داری🤔🤔🤔

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

۷۷ ام.ازدواج کردم دانشجو ام.ی ماشین ی خونه با یه پس انداز مختصر...خداروشکر...و بچه هم ندارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم  تاریخ  آماده شدن خونمون هست.  میشه برای سلامتی مامانم حمد بخونین مرسی🙏🌷
1335