1345
1341

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

منو شوهرم هردو متولد۷۲ . هردو لیسانس .حاملم .خونه و ماشین داریم. شوهرم کار داره ولی من نتونسم کار پیدا کنم😩😢😢😫

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم قلب من ... نی نیم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم پشتگاهم... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
من متولد۷۸هستم به خونه دوطبقه دوبلاکس که طرحشوخودم دادم رسیدم ویه باغچه ی پسته داریم ماشینمونم پژوبا ...

مشخصه کمک داشتین 

حاضرم در عوض دست کشیدن ز بهشت بوی پیراهن یوسف بدهد دستانم😍😍😍😍😍
1274
1288
۷۳کارشناس ارشد حقوق مجرد

منم72کارشناس ارشد حقوق جزا مجرد و بیکار لطفا بگو چ میکنی برا کانون میخونی؟؟پدرمادر من انقد هر روز میگن بخون حالمو بهم زدن از هرچی درسه

خداروشکر برای سلامتی ک بهم داده از خدا میخوام هیچوقت ازمون آرامشو عشقمون رو نگیره❤

من متولد ۷۳ .شوهرم کردم تا الان ک شوهر و خواهرشوهرا پدرمو دراوردن و الانم تو راه دادگاهم😞

شوهرم از خونه اش بیرونم کرده😭

و رامـ نمیده

دیپلمم تازه 

پولم ندارم .خانوادمن فقرن زهرمارم ندارم ک لااقل ی وکیل بگیرم خقمو بگیره از شوهرم

قول میدم اینبار لاغر شم,تا اخر تابستون خوش هیکل میشم😍😛 تاریخ شروع ۹۸/۳/۲۹ ****۷۵.۵>>>74>>72.900>>>

دهه هفتادیم...20سالمه...دانشجوام...تدریس میکنم...متاهلم...کتاب مینویسم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
۷۲ چجوری مغز و اعصاب میخوند؟؟

حتما استریت قبول شده

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁یک عدد مدافع پزشک های زحمت کش و با کفایت هستم✋❤                
1331