1351
1341

متولد۷۸ام ۵ساله عقد کردم 

زهرمارم نداریم😁

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزرگی را گفتند راز همیشه شاد بودنت چیست؟گفت:دل بر آنچه نمی ماند نمی بندم؛فردا یک راز است نگرانش نیستم؛دیروز یک خاطره بود حسرتش را نمیخورم؛و امروز یک هدیه است قدرش را میدانم؛👌از فشار زندگی نمیترسم چون میدانم که فشار توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند...💎💎میدانم خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست...ما اولین بار است که بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند...پس به او اعتماد دارم...برای داشتن اینچنین خدایی همیشه شادم...                                  تیکر ب وقت تولد عشقم😍❤ ۹۹.۱.۱۵ دوس دارم تیکر عروسیمم باشه الهی آمین😍 اللهم صل علی محمد وال محمد🙏❤

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

منم ۷۷ یک دختر ناز ۳ ساله دارم و یه گل پسر😍و همسرم مهمترین دارایی های منن از زندگی

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 
1350
منم شرایط شما رو دارم ولی اولین بچمو باردارم فعلا.وقتی می بینم همسن و سالام چقدر فعالن و اندازه ی دو ...

منم  حس خ عقب موندن از هم سالامو دارم 

حاضرم در عوض دست کشیدن ز بهشت بوی پیراهن یوسف بدهد دستانم😍😍😍😍😍

من ۷۸

بچه یکساله

دیپلم

ولی زندگیم بعد ازدواجم عالیه

بهترین امکانات و شوهر خوب ❤

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   

متولد ۷۲ لیسانس + ی فقره نی نی

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

منم متولد هفتادو ام نه خونه داریم ماشنمون پرایده یه پسر دارم دیپلم دارم تو ارایشگری و عکاسی و نقاشی استعداد دارم ولی پول ندارم برم کلاساش خلاصه بدون از تو پایین ترم هست خداروشکر کن

منم یه دهه ۷۰ بدبختم کارشناسی خوندم کار نبود ارشد یه رشته جدید تو ایران خوندم پارتی نبود الان دکترا می خونم فکر کنم کارو پارتی باشه پول نباشه 

خواستگارم کارشناسی بودم  ازدواج کرد اخرین سال ارشدم بچه دارشد فکنم به امید خدا دکترا بگیرم نوه اش بپره بغلش به هول قوه الهی رو هرچی دست بزنم نفرین میشه نا یاب میشه نیست گشتم نبود نگرد نیس به همین  سادگی 

1307

من متولد۷۸هستم به خونه دوطبقه دوبلاکس که طرحشوخودم دادم رسیدم ویه باغچه ی پسته داریم ماشینمونم پژوبایه پسربچه ی خوشگل ومقداری طلابه اینارسیدیم شوهرمم متولد۷۴✌😊😊🤗

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😎۹۷/۷/۷کوچولوی ما خوش اومدی به زندگیمون😍تیکرتولدپسرم🤗

74ایم یه لیسانس دارم با یه شوهر اشانتیونش 😅

من خیلی عقبم

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به آرزوهامه Take my hands nowYou are the cause of my euphoria       Close the door now    When I'm with you, I'm in utopia                        Euphoria  BTS

من ۷۱فوق لیسانس حسابداری دوتا خونه کوچیک داریم و یه پراید و یه ایسوزو

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
من ۷۴ دوتا پسر  خونه و ماشینم داریم برا خودمون  اما منم همش حس میکنم یه حاهایی عقب   ...

شرایطت مثل منه

حاضرم در عوض دست کشیدن ز بهشت بوی پیراهن یوسف بدهد دستانم😍😍😍😍😍
1226

منم متولد هفتادو دو ام، مستاحریم با پول پیش بسیار ناچیز در حدی که اگه صاحب خونه جوابمون کنه میتونیم نهایتش ی چادر بزنیم ، ی پراید ۸۶ ام داریم. دانشگاه سمنان قبول شدم چون عقد کرده بودم و دوست نداشتم از همسرم دور بشم نرفتم. دارایی من دوتا دخترامن و بس 😍😍😍😍

الان به زندگیت امیدوار شدی استارتر جان 😁

جهان بی عشق چیزی نیست جز تکرارِ یک تکرار...
من هیچی ندارمـ،فقط مربی باشگام،لیسانس تربیت بدنی هم دارم

مربی چه رشته ای

گرچه میدانم چرا دلواپسی آقا ولی...                غصه ی ما را نخور یک روز آدم میشویم....      اللّهُمَ عَجِل لِوَليِکَ الفَرَج

من متولد77 هستم با این که شرایطش رو داشتم درس بخونم زود ازدواج کردم و الان زندگیمو دوست ندارم و خیلی پشیمونم . باردار هم هستم

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروفایلم عکس خودم نیست  
1346