2737
2734
عنوان

شما بودین دلخور میشدین یا نه😢

202 بازدید | 9 پست

شوهرم چند وقت پیش که دعوامون شد به خانوادش زنگ زدو گفت به بچه نمیرسه

خلاصه بگذریم که مادرشوهر خیییییلی نصیحت کردو راه و روش بزرگ کردن بچه یاد داد

دخترم لاغره برای همین شوهرم میکه بهش نمیرسی

ولی هرکار میکنم خوب وزن نمیگیره

دیروز خواهر شوهرم خونمون بود جلو شوهرم و خواهرم و برادرشوهر و شوهر خودش و مادر من و خواهرام گفت

وقتی غذا میدی دخترت پارچه بنداز بزار خودش بخوره حتی اگه یه دونه ماکارونی بخوره و بقیه بریزه به تنش گوشت میشع

گفت نگران کثیف کاریش نباش

البته خودم میدونستم 😕

نمیدونم چرا به دلم کار کرد شما بودین ناراحت میشدین

تا حالا خانواده شوهرتون راه و روش بزرگ کردن بچه یاددادن بهتون

ذهنم درگیره کمکم کنین لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادرشوهر منم چند روز پیش گفت این کار انجام بده‌ گفت کم کم بزار خودش بخوره. منم گفتم ۹‌ماهش تموم شه میزارم. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

نه ناراحت نميشدم چون حرف بدى نزده ولى از شوهرم ناراحت ميشدم كه رفته به بقيه گفته بچه اونم هست خب خودش كارى كنه كه بچه وزن بگيره

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى