2737
2734
عنوان

خاطرات ممنوعه

700 بازدید | 50 پست

الان دلتون واسه کدوم آدم خاطره انگیز تنگ شده ک حتی دیگه فکر کردن هم  بهش ممنوعه ...واستون

یا با فکر کردن بهش همین الان دلتون قده آسمونا تنگش شده....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خدارو شکر هیچ کس هرکی رفت بره دیگه برنگرده  

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ممنوعه ندارم  😊

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ناشکری نمیکنم 

خدایا شکرت 

ولی دلم برا خلوته دو نفره با شوهرم تنگ شده واسه دور دور کردنامون تا نصف شب حرف زدنامون تا صبح خوابیدنامون تا لنگ ظهر 

دلم واسه همش تنگ شده

اگه خوب تا کردی ، نشد !! مچاله کن ......
2706