1265
1292

پدر یکی از دوستامون هست 

احتمال زنده موندن پنجاه پنجاست 

۴۰ هزار حمده.کمک کنید خدا پدرتونو نگه داره اگه فوت هم شدم روحشون شاد بشه 

پدرخودمم فوت شده میدونم سخته😓

کمک کنید 

تینکِربِلم🖤بعد از سه بار قطع دسترسی سلام🤗

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1279
1307

۱۰تا

ان شالله شفا نزدیکه 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

5 تا می فرستم. ان شاالله که خدا حال همه ی بیماران رو خوب کنه 

هیچ کسی در جهان ،…. هیچ کسی در جهان ،…. ارزش این رو نداره که انسان زندگی خود را بخاطر او خراب کنه …. بخاطر دیگران می شود ساخت ،…… اما بخاطر هیچکس نمی شود خراب کرد …(دکتر فرهنگ هولاکویی) 
1226

منم 10تا میخونم  امشب ببخشید کمه اگه تا فردا تموم نشده بود بازم میخونم 

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟  تو مرا از دست دادی ای دوست😕 من که زندگی دارم ای دوست 😏هرچه از عشقت کنارم ماند 💖به خودت میسپارم ای دوست 😶بعد از تو باران هنوز میبارد😃بعد از تو این خانه هنوز مرا دارد😉درخوابم نمیبینی مثل مرا دیگر😎غرور من اینجاست 😏تنها نمی مانم راحت برو بگذر 😏 آرامشی دارم که طوفان رابغل کردم 😐همین دیوانگی را من ببین ضرب المثل کردم  😆😆            

یکی خوندم

دراین فکرم که در یک لحظه غفلت / ازاین زندان خاموش پر بگیرم●●●                                         به چشم مرد زندانبان بخندم /کنارت زندگی از سر بگیرم●●●                                                              در این فکرم من و دانم که هرگز / مرا یارای رفتن زین قفس نیست●●●                                                                   اگر هم مرد زندانبان بخواهد / دگر از بهر پروازم نفس نیست●●●  
1311