2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماخیلی سربحث مالی دعواداریم هرچی میشه شوهرم میگه من خیلی زرنگمو خیلی پیشرفت کردم و فلان پول نصف یک ...

اغلب قدرنشناسن متاسفانه 

فقط ی خواستگار داشتم به جرات میگم بی نظیر بود که گفتم نه😥

😢😢
2728

من لیسانس مدیریت دارم بابامم میتونه برام کارجورکنه

ولی چون این همش ادعاش میشه میخوام ببینم باقی زندگی رو چجوری پیش میبره

واسه همین نمیرم سرکار 

توروجدت لایکم نکن مرسی
ماخیلی سربحث مالی دعواداریم هرچی میشه شوهرم میگه من خیلی زرنگمو خیلی پیشرفت کردم و فلان پول نصف یک ...

خوب نزار ديگه بابات كمك كنه حالا كه قدردان نيست و توهم زده خودش خيلي زرنگه 

خب گلم ایرادش چیه؟ شما زن و شوهرین پیشرفت و زرنگی شوهرتون برای شما هم هست🤗

میتونستین ازش بخواین درعوض پولی که پدرتون داده و اینجوری پس گرفته بخشی از خونه رو به اسم شما بزنه

خلاصه هی حرف طلاق واینابود راجبه کلا جامعهو اینا توپارک

نیم ساعتم نبود ک رفته بودیم خیرسرمون شب نشینی

منم پریم اصلاروحی روانی حالم خوب نبود ازصبح

بعد دوباره شروع کرد اره من پیشرفت داشتمو هیچکی مثل من نیستو  زنای مردم شاغلا نمیرسونن وفلان

بعد این اواخر سه چهارباری گفته بود زنای مردم شاغلا منی تنه ام ولی من چیزی نگفتم دعوانشه

امشب باز گفت گفتم کدوم زنه مردم چقدرمیتونه کار کنه فلان قدر پول بیاره بذاره روپول شوهرش خونه بگیره اعصابم خورد شد چای تولیوانو ریخت زمین گفتم پاشو بریم

توروجدت لایکم نکن مرسی

بعد عروسی فامیل خودش دعوت شدیم هفته ی اینده من هیچی لباس ندارم باکلی گریه وزاری گفت ۱۵۰ بیشترندارم بهت بدم 

الان بهش میگم پارسال عروسی دخترعموم وپسرخالم بود رفتم ازدوستام لباس گرفتم تونگرفتی حتی پول ارایشگامم مامانم داد میگه وظیفم نبود واااای دارم کفری میشم

توروجدت لایکم نکن مرسی
2706