2726
عنوان

راه فراری دادن سگ از محل زندگی

4865 بازدید | 19 پست

سلام دوستان همسایه ای داریم ک به چند تا سگ پشت خونه ما ک تقریبا بیابونه!!غذا میده و سگا جمع میشن پارس میکنن. حتی دیدم گوشت فاسد استخون دقیقا پشت دیوار خونمون میریزه جلو سگ.پشه مگس جمع شده خونم. راهی هست گیاهی بکارم ک سگ نیاد چمیدونم دارویی سمی بریزم سگا دور و بر خونم نیان؟تو رو خدا راهنماییم کنین. نگین شکایت کن چون امکانش نیس ب دلایلی .

سگا ولگردن اما چون مرتب بهشون غذا میده ی جورایی اهل محلو میشناسن اما غریبه ک ببینن فقط پارس میکنن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وا خوب تو بیابون غذا میده به سگا چیکارشون داری طفلیارو میخوای زنگ بزن شهرداری بیان بکشنشون 😐

خب میمیره ده متر بره اونور تر دل و روده گوسفند خالی کنه؟حتما پشت دیوار ما؟؟تازه بهشم خیلی تذکر دادیم 

سرکه بریزین جایی که غذا میده بهشون 

سگا از بوی سرکه بدشون میاد ولی باید زیاد بریزین

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
خب میمیره ده متر بره اونور تر دل و روده گوسفند خالی کنه؟حتما پشت دیوار ما؟؟تازه بهشم خیلی تذکر دادیم ...

آره خوب کاش اونور تر بده غذا ولی کلا من خیلی دلم واسه این سگای بی پناه میسوزه حالا بازم یه تذکری بدین شاید رفت اونورتر

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
آره خوب کاش اونور تر بده غذا ولی کلا من خیلی دلم واسه این سگای بی پناه میسوزه حالا بازم یه تذکری بدی ...

من خودمم گاهی بهشون غذا میدم اما ی دو دقیقه وقت میزارم ی بیست سی متر میرم اونورتر

2706