2726
عنوان

لطفا خواهرانه منوراهنمایی کنید

400 بازدید | 34 پست

سلام دوستان میخوام نظرتون روراجع به این موضوع بدونم, قبلش خواهش میکنم بدون تعصب وواقعا خواهرانه ومصاحت اندیشانه منوراهنمایی کنید, چون خیلی برام مهمه ومسیله صله ی رحم من باکل خانواده ی همسرمو دربرداره, من یه بچه ی 82روزه دارم, توکل مدتی که ازدواج کردم5/5ساله,فقط توبارداریم رفتارمادرشوهرم وبه طبع خواهرشوهرم بامن خوب بوده, بقیه ی موارد دمدمی مزاج هستن و هربار یمدل باهام برخورد میکنن, گاهی حس میکنم چیزی بهشون بدهکارم, من بخاطررفتاراشون یمدت کم میرفتم خونه ی مادرشوهرم, که بروم اورد ودیدم براش مهمه که برم, پس سعی کردم زیاد برم, هرهفته مثلامیرفتم, وچون راه دور بود بعضی شبامیخوابیدم تاخوشحال باشه, که بود. حتی شب قبل زایمانم توخونه ی اوناخوابیدم, وصبح دیگه کیسع ابم پاره شدو... 

مادرشوهرمن زیاد بچه هاشودورتم جمع میکنه, من بااینکه اواخربارداری سنگین و بدبودم وجلوی برادر شوهر او دامادشون خجالت میکشیدم ولی میرفتم ک ناراحت نشه, یبارتوماه مبارک به شوهرم گفت بیا, منم عصرش سردردشدیدگرفتم وبچمم کولیک بود, دوتاقرص خوردم بحدی که دیگه ازخواب داشتم میمردم خوابم برد, بچمم هم خوابید, شوهرم تنهارفت وگفت حالش خوب نبوده, چندشب بعدماولیمه دادیم برابچم ولی اون نیومد وگفته بود حالم خوب نیست, خلاصه فهمیدم تلافی کرده وخیلی جلوی جاریام ضایع شدم چون باخنده میگفتن اااا مامان حالش خوب نبوده!؟ اونشب همشون ننشسته بودن ومن بابچه به بغل کارارومیکردم, خیلی زشت بودرفتارشون, یجورایی انگار خیلی خوشحال بودن ک من کوچیک شدم! منم خیلی غصم شد, بحدی که میخواستم گریه کنم, موقع رفتن به برادرشوهرم غذادادم ببره برای مادرش وگفتم ازطرف من سلام برسون بهشون وبگو من این همه میام خونه ی شما, حتی باشکم پرمیخوابیدم, اونوقت من دوسال یبارکه مهمونی میدم نیومدین! منم دیگه نمیام خونتون تا وقتی که بازمهمونی بدم وبیاین! 

الانم چندهفته میشه نرفتم, حتی سراغ بچمم روهم نمیگیره, قبلشم که میرفتم زنگ میزد وسراغ منوبچه رونمیگرفت, خیلی غصم میشد. یچیزی هم بگم وقتی میرم خیلی ازنظرروحی منوعذاب میدن, چون بچه ی خواهرشوهرم6ماهشه,همش اونوتحویل میگیرن وهمه نگهش میدارن ولی بچه ی منوکسی سمتش نمیاد, چون مادرشوهرم ایننطورمیخواد وجاریامم ازخداخواسته اینطورن, خلاصه خیلی توجمع اذیت میشم. اینم بگم منوشوهرم تحصیل کرده وپزشکم ولی اونا خب نه, یجورایی حسادت هاهم باعث میشه این رفتاراروبامن بکنن, ولی من دیگه بریدم, ازهمشون بدم میاد, خسته شدم, خصوصا که وقتی میرفتم تاچندروزعصه میخوردم وایناروبچمم اثرداره, ضمناشوهرم کاملاطرف منه ووقتی میبینه رفتارشون منواذیت میکنه میگه نیا واصلا گیرنمیده

بنظرتون چیکارکنم؟ قطع رابطه درسته؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خوب هر کسی حق داره جایی که اذیت میشه نره حق طبیعی شماست که راحت باشید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

محل نزار عزیزم ماشالله خودت با این شرایط که میگی همه جوره از سرشون زیادی اصلا اهمیت نده ولی سهیم نکن تلافی منی تا خودشون خجالت بکشن ...دهنتم درگیر این چیزای پیش پا افتاده نکن

آره حق داری ناراحت باشی چقد خوبه كه همسرت هم كاملا دركت میكنه و پشتته.... هر كاری كه باعث آرامشت میشه همونو انجام بده 

آنچه درست است را انجام دهیم...نه آنچه اكثریت باور دارند...
قطع رابطه كار اشتباهيه به نظرم ولي روابطت رو كمتر كن عزيزم 

ولی یمدت طولانی نرم, درسته؟ چون گفتم نمیام, واینکه تحمل ندارم دیگه, بخاطربچم وارامش زندگیم میخوام نرم

اره به نظرم لزومی نداره هی بری اونجا

مگه واسه مهمونیای خاص 

قهر نکن کلا ولی رابطه ی خوبی هم نداشته باش باهاشون

هیچوقت خودتون رو بخاطر عقاید دیگران عوض نکنید حالا هرکس ک باشه😡

زیاد تحویلشون نگیر هرماه یکبار برو بچه ات و اصلا از بغلت زمین نذار حرصشون بده واقعا وقتی داری اذیت میشی لزومی نداره بری پیششون چن بار مثل خودشون رفتار کنی حساب کار میاد دستشون

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود

من معتقدم رفت و امد و رابطه ای که از روی محبت و صمیمیت نباشه و حس خوبی به ادم نده اصلا نباید وجود داشته باشه . وقتی عذاب میکشی و روحیه ات حراب میشه مگه خودازاری داری دختر نرو هیچ اتفاقی هم نمیفته ارامش خودت و بچه ات و شوهرت از همه چیز و همه کس مهمتره 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2706