2726
عنوان

اولین سوتی بعد ازدواج+خاطره بازی

14046 بازدید | 97 پست

اولین سوتی که دادین و شوهرتون خیلی خندید چی بود ؟؟؟

یا یه خاطره خنده دارتونو تعریف کنین دور هم دلمون شاد شه 

من خاطره ی بامزه ای ندارم 

ولی خب اولین سوتی ک دادم این بودکه 

بعد از عقدمون اومدم تو ماشین شوهرم نشستم

هواییییم سردددد بود 

منم از بس خجالت میکشیدم گر گرفته بودم 

به شوهرم گفتم میشه کولرو خاموش کنی

گفت منظورت بخاریه و خندید منم آب شدم و داشبوردو بازی بازی میدادم درش باز شد و کلی سکه دیدم همونجا از دهنم در رفت بهش گفتم 

شغلت گدایی کردنههه 

بیچاره دیگه نتونست طاقت بیاره پوکید از خنده 

خیلی بچه بودم فک میکردم گداییم یه نوع شغله 

میدونم بامزه نبود ولی خب همینجوری برا خاطره بازی گفتم خخخخ

حالا نوبت شماااا

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

لحاف تشكا 

و گو... ها الان ميان😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
لحاف تشكا  و گو... ها الان ميان😐

یس

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا                                                                                   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مگه چند سالت بود

۱۴

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
گوووو هاااا فقط😂😂😂

😂😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بعد عقد دختر خالم پاگشام کرد بهم کادو داد. توی بسته ی کادو دوتا شلوارک نسبتا کوتاه بود. یکی نارنجی یکی طوسی. بعد من پیش خودم گفتم حتما نارنجی برای منه طوسی برای شوهرم. شوهرم پشت فرمون بود. شلوارک طوسی رو دادم بهش گفتم اینو دختر خالم داده برای تو🙈🙈🙈🙈 اونم گرفت و هیچی نگفت. بعد مدتی با دختر خالم که حرف میزدم براش تعریف کردم.

گفت وااااااای خاک به سرم. آبرومو بردی.

گفتم چرااااا؟ 🤔🤔🤔🤔🤔

گفت اونا جفتش مال تو بود یکی اسپرت یکی مدل دار و خانومانه.

گفت من چرا باید به شوهر تو شلوارک بدم. ( اندازه شورت بود شلوارکش)

گفت الآن شوهرت میگه اون دختر خالش که از همه مؤمن تره و  با چادر رو میگیره برای من شورت خریده. 🙈🙈🙈🙈

خلاصه بعد مدتی به شوهرم گفتم. گفت فهمیدم مال من نیست چون اومدم بپوشم پام نرفت. 😆😆😆😆

بعد عقد دختر خالم پاگشام کرد بهم کادو داد. توی بسته ی کادو دوتا شلوارک نسبتا کوتاه بود. یکی نارنجی ی ...

😂😂😂😂

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706