2737
2734
عنوان

سلام برای جلوگیری از طلاق چکار کنم

576 بازدید | 19 پست

سلام آیا دادگاه خانواده تاثیری در صلح و سازش داره ؟

آیا کسی که بد دهن و دست بزن داره ولی پشیمون شده و دنبالش و با روانشناسی و مشاوره گرفته میشه فرصت داد بهش 

یه گوشتا در کن یه گوشتا دروازه . یه چیزلیی را خودتا ب نشنیدن بزن یچیزایی را خودتا ب کوری بزن .. واز خدا بخاه از زبون بندازدش . 

والاااا بوخودا .. خدامرگ ب این مردای بده ک اینقدر بد زبونن .. 

آمین 

توی اینترنت دعا برای زیاد شدن محبت بین زن و شوهر زیاده من چند تا سایت هم می شناسم که دعا و این جور چیزا درباره همین موضوع ها هست

خیلی دوس دارم پیش خانوادم کانادا باشم ... ولی حیف که اونام اینجان🔫😐پروفم خودمم💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توکل کن بر خدا...خدایی که اگه با طلاق فک میکنی زندگیتو خوب میکنه..همون خدا میتونه مردتو خوب کنه و بهترین زندگی رو با همسرت بهت بده گلم...بر خدا توکل داشته باشی همه چی اروم میشه..دقت کردی  قطره اب میتونه بعد مدتی سنگ رو سوراخ کنه اگه اون سنگه تو اب باش و توی دل سنگ برو و رامش کن

2731
2738
می‌دونی شما تنها مردی هستی که تو نی نی سایت دیدم اینقدر واسه طلاق نگرانه دقیقا برعکس وضعیت من

اول میگم خدا 

دوم میگم خدا 

سوم میگم اهل بیت و امام رضا ایشالله قسمتون بشه بیاین حرم امام رضا . 

من تاحالا خودکشی میکردم امام رضا بهم صبر داد

هیچ وقتم دست برنمیدارم چون خانمم همه ی دنیامه 

اشتباه از من بوده دلشو شکستم و باید اصلاح میشدم الانم میخوام که برگرده و هرکاری بگه میگم چشم . 

خدارو شکر اهل هیچی نیستم 

من از هر راهی کمک میگیرم تسلیم نمیشم واقعا مبارزه میکنم خانمم برگرده

شما مردی حق طلاق با شماست بعدشم دادگاه قانون همه طرف شما هستن اونا راضی به جدایی نیستن اما من زنم نه اجتماع نه دادگاه هیچ جا طرفم نیست چون حق طلاق با مرد هست چون تو اجتماع تو عرف من زشته بگم می‌خوامش اون منو نمیخواد نمیتونم برم تلاش کنم بیشتر از این خوار بشم بگم دوست دارم نمی‌خوام جدا بشم چون وقتی اون نمی‌خواد هی خوارم می‌کنه اما خانوما دلشون زود بدست میاد هر چقدر هم تلاش کنی زشت نیست تو عرف اما من ...

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
2706