2737
2734

بیاید دورهم خاطره بگیرم سر گرم شیم ❤!

هیچ رابطه ای قادر نخواهد بود تنهایی ما را از بین ببرد؛ هریک از ما در هستی عمیقا تنهاییم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
هرچی فکرمیکنم خاطره ی عالی ندارم همیشه در حدنرمال بوده بدون هیجان

منم همینطورم بخاطر همین خاطره عالی نداشتم واسه گفتن😂 

هیچ رابطه ای قادر نخواهد بود تنهایی ما را از بین ببرد؛ هریک از ما در هستی عمیقا تنهاییم!
توی  اوج اختلافات زندگی مشترکم داشت ازهم میپاشید که به لطف خدا همه چیز یهو عوض شد و خداروشکر ال ...

ااای جاااان خداروشکر😍😍😍😍

مال من آرزو ولی دوست دارم برامممم چند سال دیگه خاطره خوش بشه

این که جفتمون یه کار عالی پیدا کنیم و تو حرم امام رضا با رضایت قلبی پدرمادرامووون و با دعای خیرشون عقد کنیمممم

انقدر دلم میخواد عقدمون حرم اقااااا باشه که حد ندارههه

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

خاطره نیست نمیدونم چیه اما هر موقع بهش فکر میکنم خندم میگیره و خجالت میکشم نمیدونم چرا اینجور رفتار میکردم...

پارسال با پسری برا اولین بار قرار داشتم بعد تو پارک رفتیم نشستیم باور کنید با دو متر فاصله ازش نشستم...منم چادری ...خخخ

هر چی میگفت بیا نزدیک تر بشین من میگفتم نه نه خوبه راحتم!!!...

بعدش فهمیدم چقدر تو پارک تابلو بودیم جلو مردم همه فهمیدن ما دوست پسر و دوست دختریم😂😂😂😂😂

2706