2733
2734
عنوان

آدم میره دادگاه از همه چی زده میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 39 پست
آره من تاحالا نرفةه‍ بودم اما قوانین کاملا ضد زنه انگار مرد هر خریتی بکنه آزاده دلم بقدری شکسته با ه ...

خوب حالاقصیه رومن بگم شماببین حرفت منطقیه یانه؟

شوهرمن باشوهرشمادعواش میشه بزن بزن شوهرت بدزده شوهرمنو میره شکایت وسطش میگه پشیمون شدم وپیگیری نمیکنه

نمیتوونه که الکی ادعاکنه فقط!!!

بایدببینن تهمت یاواقعاً

شمایه زن غریبه همین شکایت ازشوهرت کنه وپیامکم ندن به شوهرت مدرک جمع کنه راضی؟

ازکجابفهمن هدفت چیه؟

ادعاتون کاملاً بی اساسه اینجوری هرکی هرکی وهرج ومرج میشه هرکی بخوادمیره شکایت میکنه بعدم پس میگیره شکایتشو...بعدم مدعی میشه که ضرب وشتم شده

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
آره من تاحالا نرفةه‍ بودم اما قوانین کاملا ضد زنه انگار مرد هر خریتی بکنه آزاده دلم بقدری شکسته با ه ...

بله قوانین کاملا بر اساس اسلامه.ناراحت نباش حقتو بگیر در عوض برو حتما نامه رو بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااا چه حرفا چرا وکیل با تحقیر باهات ح زد والا وکیل من از گل نازک تر نمیگف ب من همش آرومم میکرد تاز ...

وکیل خودم‌نبود که 

آره نمیخوام بفهمه فقط میخوام‌مدرک داشته باشم

2728
آخه زنی که با حال نزار دست بچشو گرفته رفته کلانتری مرض داره الکی شکایت کنه حتی انقدر بترسه که بگه شو ...

اوناازکجابفهمن توبطن زندگیه شماچی میگذره؟

شایداصلاًشوهرتون حضورنداشته باشه والکی خودزنی بوده یاکس دیگه زده یاهزارتاچیزدیگه....

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
ازین نظر نه هزیزم منظورم اینه که اگه کارمون به طلاق رسسید حق و حقوقم پایمال نشه

ن عزیزم این حرفو دیگ نزن.من خودم الان ی ماهه اومدم قهر لازم باشه مهریمم میبخشم طلاقمو میگیرم ارامش خودم مهمتراز حرف دیگرانه.توهم برو شکایت کن تابفهمه دیگ دس روت بلندنکنه

ازین نظر نه هزیزم منظورم اینه که اگه کارمون به طلاق رسسید حق و حقوقم پایمال نشه

اون موقع هم راه هست شاهدباشه حله

همسایه و...

حق وحقوقتونم اگه زرنگ باشی ازالان میتوونی بگیری

من دوستم خواهرش شوهرش خیانت میکرد توی دوسال هم خونه ازش گرفت هم ماشین هم پسرشووبعدطلاق گرفت کم کم کارشوکرد...

مهریه تونبخش.اجرت المثل ونفقه هم که هستش طبق قانوت

2738
ن عزیزم این حرفو دیگ نزن.من خودم الان ی ماهه اومدم قهر لازم باشه مهریمم میبخشم طلاقمو میگیرم ارامش خ ...

دقیقا

چون برای رضایت مجبوره دست به دامن بشه

اصلازن وشوهربودن رونبینید فک کنید یه غریبه غریبه روزده خوب بایدرضایت بگیره دیگه ربطی به قانون زن ومردم نداره

وکیل خودم‌نبود که  آره نمیخوام بفهمه فقط میخوام‌مدرک داشته باشم

عزیزم ببین ی سری قانون وجود داره اینکه میگی شوهرم نفهمه نه تنها تو ایران بلکه هرجای دنیام باشه غیرمنطقیه پس فکراتو کن ببین چی میخوای اگه میخوای بری نامه پزشکی قانونی بگیری پس محکم باشو برو بگیر شوهرتم بفهمه تا ادب شه.فقط اگه نگیری با این لحن حرف زدن شوهرت راجب طلاق هیچ مدرکی نداری مجبور میشی همه چیو ببخشی و خدافز

تنها انتقامی که میتونی از این شرایط بگیری اینه که قوی باشی نترس 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2706