2737
2739
عنوان

معنی این چیه؟؟؟؟؟؟؟اونایی ک ادبیاتتون خوبه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 81 پست
الانم گوشتالو دوس دارن . باور کن هیچ مردی از زنه استخونی خوشش نمیاد . اینو  شوهرم میگه استخونیا ...

اره عزیزم من حس می کنم واسه همین خیانت زیاد شده خیلیا به خواسته شوهرشون توجه ندارن ومورد پسند بودن همسایه و اشناها براشون مهمتره 

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الانم گوشتالو دوس دارن . باور کن هیچ مردی از زنه استخونی خوشش نمیاد . اینو  شوهرم میگه استخونیا ...

شوهر منم‌میگه قدم ۱۶۰ وزنم ۵۵..میخاسم ۵۰ بشم اینقد دعوام کرد تازه میگه ۶۰ بشو میگه تپلی خوبه 

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
خداییش مرد زندگی بودن 😂😂😂😂😂

😂😂😂

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2728
میگه زلیخا اینقد باناز و چوس کلاس بوده ک خیلی اهسته از جاش پامیشده و خیلی گاماس گاماس و با ناز راه م ...

عاشق ادبیاتت شدم😂😂اگر ادبیات این طوری بود همیشه ۲۰ میشدم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

خب پس معلوم شد رابعه اسکویی باید این نقش رو بازی می کرد

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
منم 😂تازه کلئوپاترا یکی از زنان زیبای مصر که همیشه به عنوان زنی دلفریب و زیبا در تاریخ ازش یاد میشه ...

😭😭😭😭😭😭😭 فیلم خارجی یوسف پیامبرو ببین کلن تصوراتت عوض میشه...

2738

اين متن واقعيت نداره  

تو زمان اين نويسنده چاقي مد بوده و چون ميگن زليخا خيلي زيبا بوده نويسنده تو ذهنش ذليخا رو چاق و فربه(مظهر زيبايي) تصور كرده 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
عاشق ادبیاتت شدم😂😂اگر ادبیات این طوری بود همیشه ۲۰ میشدم

والا بخدا من اخرین نمره ادبیاتم سال چهارم تجربی 19/75شدم یعنی خود نویسنده هم ب این خوبی نمیتونه معنی کنه 😂😂😂😆

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..
الانم بیشتر مردها از زن های چاق خوششون میاد که  

من که تا حالا چنین مردی ملاقات نکردم راستش فقط تو نی نی سایت عبارت " چاق و خوشگل" یا " شوهرم چاق دوست داره" رو شنیدم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706