2410
2553

ایا کسی بوده زیر دلش ورم کرده باشه قبل از پریودی و نشانه بارداری بوده باشه

تعداد رای : 1
نظرسنجی
20
1
100%
20
0
0%

حالا از كجا مي فهميد ورم رحمه؟! 😳 كلش اندازه يه سيب بيشتر نيس.

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نشانه هردوش میتونه باشه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2456
هم زیر دلم ورم کرده هم خارش شدید بینی دارم همم نوک سینه هام درد میکنه و بزرگ شده

منم همیشه دوسه روز قبل پریود دور کمرم ۲ تا۴ سانت زیاد میشه نفخ و تجمع آب و همه ایناست بعد دو سه روز خوب میشه

🧚‍♀️
2714

رحم به عنوان مهمترین عضو تناسلی زنان نقش اساسی در باروی و تولید مثل دارد، اما رحم می تواند دچار مشکلاتی مانند ورم یا التهاب شود. ورم زهدان یا التهاب رحم، تورم یا التهابی است که منجر به بزرگ شدن آن می شود و می تواند سبب نازایی یا کاهش احتمال بارداری شود. این نوع ورم نیز مانند سایر ورم ها در طب سنتی ایران به انواع مختلف سرد، گرم، سخت تقسیم بندی شده و راه های درمان گیاهی فراوانی برای این بیماری توصیه شده است. 

درمان ورم رحم با نسخه گیاهی

ترکیبات

• تخم گشنیز 10 گرم
  • آویشن 10 گرم
  • گل ختمی 10 گرم
  • تخم مرو 10 گرم

روش تهیه

تمامی مواد مزبور را بکوبید و سپس، در آب جوشانده و آن را روی دهانه مهبل قرار دهید. این نسخه برای درمان ورم گرم رحم موثر واقع می شود.

سایر نسخه های گیاهی برای درمان ورم رحم رو داخل سایت عطاری آنلاین می تونید مطالعه کنید:

سایت عطاری آنلاین