2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو تمام سایتا همینو خوندم  از دوتا وکیل سوال کردم یکیشون سربالا جوابمو داد یکی هم ک گفت اصل ...

حضانت با مادره حتی اگه مجددا ازدواج کنه. ولایت با جد پدری هست یعنی اگه بچتون دختر باشه و بخواد ازدواج کنه نیاز به اجازه پدربزرگش داره

حصانت با شماست. اگه تهدیدت کردن که بچه را ازت میگیرن اصلا نترس چون نمیتونن. 

❤الله♥️🌺خدایا سختی ها با تو آسان میشود، ای بهترین رفیق روزهای سخت🌺
حضانت با مادره حتی اگه مجددا ازدواج کنه. ولایت با جد پدری هست یعنی اگه بچتون دختر باشه و بخواد ازدوا ...

وای الهی خدا خیرتون بده 

بخدا داشتم سکته میکردم اخه همش داره تهدیدم میکنه ک اگه مهریتو بگیری منم بچه رو میگیرم 

شوهرمم اموال داره میخوام مهریمو از اونجا بردارم

2728
مهریه اگه شوهرت ارث گذاشته میتونی بگیری از ارثش اگرنه از خود پدرشوهرنمیتونی مهریه بگیری

آره عزیزم میدونم ک از پدر همسرم نمیتونم مهریه بگیرم 

من شوهرخدابیامرزم خونه داشت

2738
وای الهی خدا خیرتون بده  بخدا داشتم سکته میکردم اخه همش داره تهدیدم میکنه ک اگه مهریتو بگیری م ...

هرچی هم تهدید کنه مهریه تو بگیر.نگیری بعد پدرشوهرت میرسه به پسرای دیگه ش.شما حداقل بعدش به بچه خودش میرسه.

یا رب العالمین
نه نمیتونه. 

سلام عزیزم 💖😍

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2706