2733
2734
عنوان

حموم کردن بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 2636 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره دقیقا منم همینو میگم . یکی از فامیلای ما هم انقد مذهبیه. ی روز پسر هفت سالش منو با لباس راحتی دی ...

بچه رو تو محدودیت نگه داری برعکس عمل میکنه تا بوده اینجوری بوده

باران‌هم‌که‌باشی‌برای‌کاسه‌های‌وارونه‌کاری‌نمیشه‌کرد
منم پریشب مجبورشدم دخترمو باباش بفرستم حموم اما جفتشون شورت پاشون بود دخترم 21ماهشه

من تا ۸سالگی بابابام میرفتم اصلا هم متوجه تفاوت نمیشدم تا ۱۲سالگیم فکرمیکردم زنومرد اندام تناسلیشون یکیه 

2738
بچه رو تو محدودیت نگه داری برعکس عمل میکنه تا بوده اینجوری بوده

منم موافقم

همسایه ما یسری برام اش فرستاده بود پسرش بیاره 11 سالشه

منم بدون روسری رفتم درو باز کردم فرداش مامانش منو دید با خنده گفت پسرم ناراحت شده گفته ب ... خانم بگین من میرم دم درشون روسری سرش کنه

منم گفته پسر 11 ساله شما چرا باید انقد دقت کنه ک براش عحیب باشه؟!!!! دیگه چیزی نگفت

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
منم موافقم همسایه ما یسری برام اش فرستاده بود پسرش بیاره 11 سالشه منم بدون روسری رفتم درو باز کردم ...

مارواین چیزای داداشم حساس نبوده مامانم تا ۱۵سالگیم جلومسرافامیل تیشرت و سرلختیم اما داداشم نثلا بچه بوده کسی غیمامانم پوشکش نمیکرده توحموم شرت داشته و... 

اره دقیقا منم همینو میگم . یکی از فامیلای ما هم انقد مذهبیه. ی روز پسر هفت سالش منو با لباس راحتی دی ...

کلا هرچی هر به بچه بگی عیبه،زشته بیشتر کنجکاو‌میشه .باید تعادل برقرار کرد

و خدایی که به شدت کافیست....
2706