2726
عنوان

پسر بچه ۳ ساله

179 بازدید | 5 پست

سلام پسرم ۳ سال داره و به وسایل چرخشی توجه میکنه مثلا میگه مامان ببین پنکه میچرخه. ولی خیلی زود حروف انگلیسی را کامل یاد گرفت. یا از ۱ تا ۱۰ را خیلی خوب هم فارسی و هم انگلیسی میتونه بشماره. به نظر شما به خاطر اینکه به وسایل چرخشی توجه داره مشکلی داره؟

نه عزیزم مشکل نداره سیوال پرسیده. هممون فوبیای بیش فعالی و اوتیسم داریما 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه بابا منم عاشق پنکه م حالا هرکی چرخشی دوست داشت که مشکل نداره عزیزم نشونه های دیگه م باید داشته با ...

مثلا چه نشونه هایی؟ شما اطلاع دارین؟  وای چند روز هست که به این موضوع حساس شدم و خیلی نگرانم

مثلا چه نشونه هایی؟ شما اطلاع دارین؟  وای چند روز هست که به این موضوع حساس شدم و خیلی نگرانم

ارتباط چشمی نگیره دیر حرف بزنه و خیلی نشونه های دیگه خیالت راحت باشه بابا پسرت سالمه خوب چرخش پنکه براش جالبه 

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗