2733
2734

سلام

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی یک نفر جواب منو نداد

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

من گرفتم چند بار، هر بارم قبلتموم شدنش به حاجتم رسیدم شکر خدا، برکتو خیلی زیاد میکنه،ایمانتو قوی میکنه عزیزم، در ضمن چله واقعه قاعده اش اونطوری که من میگرفتم این بود که ماه قمری ای که اولین روزش دوشنبه باشه شروع میشه، روز اول یه بار،روز دوم دوبار، روز سوم سه بار ووووووتا روز چهاردهم چهارده بار و از روز پانزدهم به بعد یه دونه یه دونه کم میشد، انشالله به حاجت دلت برسی،منم دعا کن❤🙏

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

عزیزم من گرفتم

من برای یه حاجتی گرفته بودم اصلنم حواسم به اون چلم نبود الان شما گفتی یادم افتاد ارزوم فردای چلم براورده شد

چلش واسه اونا که میخوان خونه دار بشن خیلی خوبه

چله یس هم خوبه

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
من گرفتم چند بار، هر بارم قبلتموم شدنش به حاجتم رسیدم شکر خدا، برکتو خیلی زیاد میکنه،ایمانتو قوی میک ...

روزی یک با نمیشه؟

2738
عزیزم من گرفتم من برای یه حاجتی گرفته بودم اصلنم حواسم به اون چلم نبود الان شما گفتی یادم افتاد ارز ...

عزیزم غیر از جاجتت چه اثری داشته/

من گرفتم چند بار، هر بارم قبلتموم شدنش به حاجتم رسیدم شکر خدا، برکتو خیلی زیاد میکنه،ایمانتو قوی میک ...

غیر از ححاجتت چه اثرات داشت

عزیزم من گرفتم من برای یه حاجتی گرفته بودم اصلنم حواسم به اون چلم نبود الان شما گفتی یادم افتاد ارز ...

عزیز شما که چله گرفتین،غیر از چله واقعه که باید از روز دوشنبه اول ماه قمری شروع بشه،چله های دیگه رو میشه هر روز دیگه شروع کرد؟؟آداب خاصی داره چله گرفتن؟؟؟

تو هوایی، که برای یک نفس خودمو از تو جدا نمیکنم... تو برای من خود غرورمی،من غرورمو رها نمی کنم      
عزیزم غیر از جاجتت چه اثری داشته/

من یه مشکلایی با شوهرم داشتم خیلی کمرنگ تر شد

فکر کنم بخاطر همین چله بود چون در طول چله بهتر شد

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
من یه مشکلایی با شوهرم داشتم خیلی کمرنگ تر شد فکر کنم بخاطر همین چله بود چون در طول چله بهتر شد

متشکرم

عزیز شما که چله گرفتین،غیر از چله واقعه که باید از روز دوشنبه اول ماه قمری شروع بشه،چله های دیگه رو ...

عزیزم چله واقعه هم فکر نکنم مخصوص یه زمان مشخص باشه.  فکر کنم مستحب باشه

من هر چله ای گرفتم معمولا از اول ماه محرم یا ماه رمضان یا شعبان و اینا بود

هر وقت دوست داری شروع کن ولی اگه دوست داری ثوابش بیشتر بشه یه سرچ بکن ببین کی بهتره

عزیزم چله واقعه هم فکر نکنم مخصوص یه زمان مشخص باشه.  فکر کنم مستحب باشه من هر چله ای گرفتم مع ...

ممنون عزیز جان 

تو هوایی، که برای یک نفس خودمو از تو جدا نمیکنم... تو برای من خود غرورمی،من غرورمو رها نمی کنم      
2706