2733
2734
عنوان

عروسی داداشمه

538 بازدید | 45 پست

عروسی داداشم نزدیکه لباس هم ماکسی دارم هم کت و دامن که تو عروسی خواهرشوهرم که هفته قبل بود پوشیدم با این اوضاع گرونی نمیتونم باز برای عروسی داداشم لباس بخرم الان نمیدونم کدومش بپوشم دو دست لباسم رو عوض کنم یا فقط یکیش بپوشم عروسیش تو تالار هست این داداش اخرمه و نمیدونم کادو چند بهش پول بدم خواهشا راهنمایی کنید 

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب لباسی که ت وعروسی خاهرشوهرت پوشیدیو که اینوریا ندیدن، پس بپوشش. ماکسی رسمی تره. بنظرم کت دامنو بزار برا فردای عروسی یا همون پاتختی. کادو هم من برا داداشم یکیشون دو تومن دادم، اون یکی یه سکه میخام بدم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

ماکسی بپوش

دوبار هم لباستو عوض نکن خز بازیه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2738

تو سالن ماکسی بپوش اگر مراسم بعد عروسی دارید کت دامن‌بپوش اونجا

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
ماکسی عروسی.کادو هم هرچقدر پدرت میده ی مقدارکمتر شما بده

بابام به داداشم 5میلیون میخواد بده اما من وسعم نمیرسه نمیدونم یک تومن بدم یا دو تومن به نظرتون یه تومن کمه

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉
2706