2410
2553
عنوان

عقده ای😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2039 بازدید | 103 پست
من نخواستم نظرمو به کسی تحمیل کنم که اینجوری صحبت میکنیدا به منم ربط نداره😂😂فقط من مخالف سخت گرفتن ...

واقعا راست میگن خانوما پشت هم نیستن ما از مرد جماعت انتظار بیخودی داریم 

دست بالای دست بسیار است... 

حالا لباس پفی اگه سفید نباشه مهم نیست اصل تاج نذاشتنه. میدونم نیت بدی ندارین وگرنه نمیگفتم بهتون

نه قرمز  ...اینا شاید هم ساده بدوزم ...

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مجلس به افتخار عروس هست و بقیه فقط به قصد شادباش و شرکت در شادی اونجا هستند باید کاری کنن عروس بدرخ ...

یعنی واقعا فکر میکنید یکی لباس روشن بپوشه جلوه عروس کم میشه؟ 😐😂 ببخشید واقعا درک نمیکنم صحبتهاتونو  خانواده ما اتفاقا تازه عروسها توی عروسی لباس سفید میپوشن عروسها هم هیچ مشکلی ندارن خیلیم خوشحال میشن این همه سخت گیریو درک نمیکنم اینا همه تابوی ذهنیه که باعث میشه بهتون سخت بگذره اون ادم دوست داره توی مراسم برادرش اینجوری باشه اما عروس مجلس کس دیگه ایه این کاملا واضحه 

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍
واقعا راست میگن خانوما پشت هم نیستن ما از مرد جماعت انتظار بیخودی داریم  دست بالای دست بسیار ا ...

اها یعنی هرکی که مخالف باشه شامل این موضوعه همههه باید با شما هم نظر باشن😐 این همه سخت گیری و تابو سازی از کجا میاد نمیدونم فقط میدونم شب یه عروس با قانونهای الکی و این تابوها خراب میشه حالا هی بهش بگید وااای اون عقده ایه کاش بجاش بهش میگفتین عروس تویی اونم خواهر داماده شما جای خودتی لذت عروسیتو ببر هیچ قانونی نمیگه عروس فقط سفید بپوشه تو تحت هرشرایطی به چشم میای

2720
یعنی واقعا فکر میکنید یکی لباس روشن بپوشه جلوه عروس کم میشه؟ 😐😂 ببخشید واقعا درک نمیکنم صحبتهاتونو ...

حرف های من واضح هستند 

ما درست نمیدونیم کسی لباس سپید با دامن پف دار در عروسی خانم دیگه ای بپوشه

همون طور که درست نمیدونیم دسته جمعی بریم ماه عسل دیگران 

یکی از حریم های شخصی عروس لباسش هست

😁
این روز رو بذاریم خوشحالی مال عروس باشه عزیزم. روز عروسی شما و بقیه هم همینطور باید باشه 

ببین من مجردم ولی هیچوقت هیچوقت به ذهنم خطور نمیکرد که ممکنه کسی ناراحت بشه شب عروسیش کسی این شکلی باشه یعنی اطرافمون ندااااریم حتی گفتم تازه عروسهامون سفید میپوشن انقدر برامون عادیه این موضوع  تابوش کردین بعد خط قرمز شده و روزاتون سخت میگذره

حرف های من واضح هستند  ما درست نمیدونیم کسی لباس سپید با دامن پف دار در عروسی خانم دیگه ای بپو ...

البته عروس خانم میتوانه به همه بگه ایشون ساقدوشمه 😂

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
ببین من مجردم ولی هیچوقت هیچوقت به ذهنم خطور نمیکرد که ممکنه کسی ناراحت بشه شب عروسیش کسی این شکلی ب ...

اتفاقا واسه اطرافیان من مهم نیست! چون سنتی نیستن ولی تو یه بافت سنتی کار صحیحی نیست چون معمولا از روی بدخواهی و خصومت با عروس انجام میشه 

دوست خودم با دوتا خواهراش و یه شوهر خواهرش بله شوهر تاج گرفتن و کلی میخندیدن ولی فضاها فرق داره

2714
حرف های من واضح هستند  ما درست نمیدونیم کسی لباس سپید با دامن پف دار در عروسی خانم دیگه ای بپو ...

چقدر هم این دوتا موضوع که بیان کردین شبیه بود چه قیاسی! نظر شما محترمه ولی کار اشتباهی نیست عروس اون شب عنوانش عوض نمیشه بخاطر لباس پف دار کس دیگه من قبول دارم که نباید اینجوری پوشید و کار زیبایی نیست اما اگه کسی هم انجام داد شب عروسو زهرش نکنیم بااین حرفها 

خودت ناراحت نکن همه بهش میگن عقده ای ک ایطور کرده هیشکی نگاشم نمیکنه خواهر شوهر منم برا عقدم رفت رنگ لباس من لباس خرید انگشتر نشونمم منو نذاشت ببرن خودش رفت عین مال خودش انتخاب کرد

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
اتفاقا واسه اطرافیان من مهم نیست! چون سنتی نیستن ولی تو یه بافت سنتی کار صحیحی نیست چون معمولا از رو ...

برای ما هم مهم نیست واقعا اصلا فکر کردن و صحبت کردن در مورد این موضوع فقط باعث میشه شب عروس خراب بشه همون سنتی ها اگه عروس براش مهم  نباشه دیگه کارشون بی معنیه انقدر دور از ذهنه برام این موضوع که حس میکنم فقط عروسی ناراحت میشه که ظاهر زیبایی نداشته باشه کاش واقعا قشنگ ترین شب زندکیشونو بااین فکرا خراب نکنن مهم نیست کی چی میپوشه مهمه اون شب مال اون عروسه و تکرار نمیشه باید فارغ بشه از اطرافش و لذت ببره

برای ما هم مهم نیست واقعا اصلا فکر کردن و صحبت کردن در مورد این موضوع فقط باعث میشه شب عروس خراب بشه ...

موافقم، میگیم بهتره بقیه رعایت کنن ولی وقتی نکردن باید اصلا فکرش رو نکرد و اهمیت نداد

2706