2410
2553

چاقی شکمی باعث سکته میشه و این آقا با خیال راحت غذاهای سنگین و چرب و چیلی میخوره !!! شکمش هم ک ماشالا آویزون !!! چرا بعضیا نمی ترسن ؟؟؟!!!

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی دغدغه

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2720

بعضیا شعارشون اینه     در لحظه زندگی کن. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2714

ببین ما ادم تو فامیل داریم 120 130 کیلو

سن بالا 

نه چربی داره نه فشارخون نه دیابت

ازمایشش اندازه یه بچه نوجوونه

اونوقت جوون ورزشکار شب میخوابه صبح پا نمیشه

همش به شانس نود درصدم به اعصاب بستگی داره نه خوراک

ببین ما ادم تو فامیل داریم 120 130 کیلو سن بالا  نه چربی داره نه فشارخون نه دیابت ازمایشش ان ...

وای آره😣😣😣😣

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
يه سئوال اين همه پول از كجا مياره همش ميره رستوران؟

پول بهش میدن اون برا رستوران‌ها تبلیغ میکنه در عوضش میخوره 😁

تو گناه منی بی گناه منی💝https://abzarek.ir/service-p/msg/1788589🪷
پول بهش میدن اون برا رستوران‌ها تبلیغ میکنه در عوضش میخوره 😁

اهان خب به ماهم بدن با سركله ميريم البته من نه خواهرشرمم دسته كمي از مستر تستر نداره اون بخوره پولشم براي من😁😁😁😂🤪

يه سئوال اين همه پول از كجا مياره همش ميره رستوران؟

نه خودشم کار آفرینه شرکت ثبت برند و...داره

2706