2737
2734
عنوان

بااین فشارایی که رومنه دلم میخواد فردا خودم به مدیرم پیشنهاد بدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 3120 بازدید | 167 پست
حس میکنم از من سو استفاده میکنن خانوادم

عزیزم فک میکنی مدیرت از روی عشق میخاد تامینت کنه؟؟اونم ازت سو استفاده مدکنه حالشو ک برد دیگه نگاهتم نمیکنه نجابتت بزرگ ترین برگ برنده ی  زندگیته  حال روز زندگیتو بدتر از اینی ک هست نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر جان فکر نکن تنها هستی حیلی ها خیلی ها تو شرایط شما و حتی خیلی بد تر از شما دران زندگی میکنن هنر اینه که ادم تو این جور شرایط های سخت نلغزه 

این فکرای چرت و پرت رو از سرت بیرون کن حیفه عفت و پاک دامنیت رو به پول نفروش زندگیتو سیاه نکن بزرگ ترین دارایی یک دختر پاکدامنی و نجابتشه 

مطمئن باش اگر به اون راه ها کشیده بشی احساس پوچی میکنی که هیچ بعد یک مدت افسرده میشی اون ادم ها هم ازت استفادشون رو که کردن میندازنت دور 

میدونم سخته ولی هر چیزی ره خودشو داره داداشت سرکار نمیره اشکال نداره توام کم کم با سیاست پولت رو از خونه قطع کن 

همیشه که شرایط این طور نمیمونه عزیزم این رکزا هم میگدره به اتفاقای خوب به هدف های قشنگ فکر کن 

به خدا کم نیستن مثل شما

واقعا یک پدر و مادر بی مسئولیت چه قدر میتونن بیرحم باشن که دختر جوونشون به این چیزا فکر کنه.ولی این راهی که میروی به ترکستانست.زندگی شرافتمندانه با هیچ چیزی قابله قیاس نیست.خوب درکت میکنم عزیزم راه درستو برو خدا به موقعش بهترینا رو بهت میده.

2738
چرا اینجایی وقتی بدت میاد ازم .برو از تاپیکم بیرون اذیت نشی 

من که به تو کاری ندارم جواب یکی از کاربر میدم اصلا با تو حرف نمیزنم عزیزم تو در حد من نیستین 

شاید زندگی سخت باشه، اما توام همینطوری.
اعلام نکرده بودی موافق ها بیان ! توقع داری بیایم برات کف بزنیم !!!!

خانم عزیز مگه با ایشون حرف زدم ؟ با شما و ایشون سپید بودم بهم یجوری میگه 

شاید زندگی سخت باشه، اما توام همینطوری.
2706