2726

سلام عزیزانم

امشب رأس ساعت ۱۱:۰۰ همگی باهم سوره حمد هر تعداد که مایلین میخونیم اول واسه سلامتیه امام زمان همگی دعا میکنیم سپس واسه شفای تمام بیماران علی الخصوص دو عزیزمون 

@لبخندنگاه   و @مامانبزرگپانیذ   که کسالتی واسشون پیش اومده ❤️❤️❤️❤️

امیدوارم تمام افراد کره خاکی از نعمت بزرگ سلامتی بیشترین بهره رو ببرن

و دست خیبرگشای حضرت علی گره از مشکلاتتون باز کنه و به هر آنچه در دل دارین هر چه سریعتر برسین

خدایا شکرت❤️

الان جمکرانم 

سر ساعت ۱۱ برای همه دوستان دعا میکنم❤

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

توروخدت برا بچه های سرطانی و داداش منم دعا کنید طفل معصوما درد میکشن ذره ذره اب میشن چقد روحیشون نابود میشه بخاطر موهاشون توروخدا دعا کنید واس داداظ منم دعا کنید.ممنونتونم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
الان جمکرانم  سر ساعت ۱۱ برای همه دوستان دعا میکنم❤

عزیزم التماس دعااااا ویژه دارم نی نی میخوام 😘

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

@فرانک20‍  واسه شفای پدر گرامی عزیز دلم حمد میخونم 

@لبخندنگاه    عزیز دلم الان که تاپیکتون دیدم شک شدم و خیلی ناراحت شدم امیدوارم بحق عظمت سوره حمد به زودی زود لباس عافیت بپوشین

@تنهایtanha    عزیز دلم امیدوارم مسیر راحت طی بشه و بدون هیچ نگرانی عزیز دل خاله به دنیا بیاد

خدایا شکرت❤️
عزیزم التماس دعااااا ویژه دارم نی نی میخوام 😘

انشالله به زودی دامنت سبز شه عزیزم💙💛💚💜❤

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲
انشالله به زودی دامنت سبز شه عزیزم💙💛💚💜❤

فدای شما ان شالله شمام حاجت روا بشید😍😘

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
توروخدت برا بچه های سرطانی و داداش منم دعا کنید طفل معصوما درد میکشن ذره ذره اب میشن چقد روحیشون ناب ...

به روی چشم عزیز دلم

دلم کباب شد

امیدوارم بحق پنج تن آل عبا به زودی زود لباس عافیت بپوشه و دلشاد بشین🙏🌹😍❤️

خدایا شکرت❤️
توروخدت برا بچه های سرطانی و داداش منم دعا کنید طفل معصوما درد میکشن ذره ذره اب میشن چقد روحیشون ناب ...

ان شالله بحق امام حسین شفا بگیرن

سلام عزیز دلم ممنونم از اینهمه لطف و مهربونیت الهی که چندین برابر عوض خیرش رو ببینی گلم خیلی دوستت ...

سلام قربون روی ماهت برم

نمیدونین تاپیکتون که دیدم چقدر حالم بد شد

امیدوارم بحق پنج تن آل عبا دردتون بره پشت کوه و همیشه سالم باشی عزیز دلم 

خیلی دوستون دارم  و واقعا توان دیدن مریضیتون ندارم🙏🌹😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

خدایا شکرت❤️
به روی چشم عزیز دلم دلم کباب شد امیدوارم بحق پنج تن آل عبا به زودی زود لباس عافیت بپوشه و دلشاد بش ...

ممنون عزیزم 

ببخشید ناراحتتون کردم ولی واقعا سخته افسرده شدیم مامان بابام داغون شدن بعد 18سال خدا داده بهمون 

همه خانما میدونیم انتطار نی نی چقد سخته همون 9ماه ک تو دلمونه حتی چ برسه کسی ک 18سال انتظار کشیده و حالا با جونش میجنگه بخدا داغونیم محتاج دعاتونیم ان شاالله هرچی از خدا میخیاین و مصلحته خدا بهتون بده الهی امین اللهم صل علی محمد و ال محمد 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706